indywidualny włoski

Marzysz o podroży do Rzymu? Chcesz poznać smak kuchni i lokalną kulturę Italii? Ze znajomością włoskiego będzie to łatwiejsze i przyjemniejsze! Zapisz się już dziś do nas. Sollares to szkoła języków romańskich, która oferuje kursy i szkolenia językowe stacjonarne i online dla takich jak Ty. Dajemy Ci możliwość uczenia się z innymi lub samodzielnie. Nasi lektorzy to w większości native speakerzy, a my proponujemy własną metodę nauczania dla osób początkujących, średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych.

Indywidualny język włoski możesz zgłębić w różny sposób. Jeśli Ci pasuje, aby uczęszczać do naszej placówki, umów się na zajęcia stacjonarne. Gdy jednak nie będziesz miał takiej możliwości, pozostaje druga opcja – czyli udział w szkoleniach online.

Zapisz się do szkoły języków romańskich!

W pierwszej kolejności ustalimy poziom Twoich umiejętności, aby nasza profesjonalna kadra nauczycieli mogła jak najlepiej dostosować zakres materiału. Dzięki zastosowaniu metody aktywnej komunikacji Com-Activa, szybko przełamiesz wszelkie bariery i nauczysz się porozumiewać po włosku nie tylko w krajach romańskich. Po zakończeniu kursu otrzymasz specjalny certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności.

Zobacz, co oferuje nasza szkoła! Przygoda językowa, którą Ci proponujemy, może być jedną z najlepszych w Twoim życiu. Przekonaj się sam!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2