Język Hiszpański w PRZEDSZKOLU

Sprawiamy że dzieci KOCHAJĄ hiszpański!

Uczymy dzieci poprzez zabawę. Zajęcia prowadzą wyłącznie lektorzy z Hiszpanii i Ameryki Południowej.

„Kiedy uczymy dzieci języka hiszpańskiego mam jeden cel. Chcę aby dzieci pokochały ten język. Pierwszy kontakt z językiem determinuje późniejszą edukację. Dziecko pokocha język tylko wtedy kiedy nauczyciel zarazi swoich uczniów miłością do języka. Idealnie jeśli to się dzieje już w przedszkolu. W Sollares od 9 lat zajęcia prowadzą wyłącznie native speakerzy z Hiszpanii i Ameryki Południowej. Od pierwszych zajęć dzieci mają kontakt z żywym językiem. Dzieci uczą się w naturalny sposób, błyskawicznie przyswajają język. I to jest piękne”

Jolanta Sollares – założycielka Instytutu

Nauka poprzez ZABAWĘ

Prowadzimy zajęcia języka hiszpańskiego w przedszkolach dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat. Uczymy języka poprzez zabawę, wykorzystując naturalne predyspozycje najmłodszych. Podczas zajęć śpiewamy piosenki i bawimy 🙂 Dzieci są w ciągłym ruchu, odgrywamy scenki. W nauce angażujemy całe ciało, łączymy poznawane treści z melodią, gestami czy wizualizacjami. To nasz przepis na zróżnicowaną naukę przez ruch i zabawę, skuteczną i przyjazną każdemu dziecku.

Nastawienie na MÓWIENIE

Aby nauka była skuteczna, stosowane metody muszą być przyjazne dzieciom, które chcą się po prostu bawić. Aktywności powinny stale wzbudzać zainteresowanie i stymulować dzieci na wiele sposobów, a także ułatwiać im zapamiętywanie. Właśnie dlatego uczymy w niekonwencjonalny sposób. Podczas zajęć dzieci poznają i nauczą się wykorzystywać podstawowe słownictwo i zwroty niezbędne do rozumienia i pewnej komunikacji w języku hiszpańskim.

Lektorzy SOLLARES

Kluczem do dobrze poprowadzonej lekcji zawsze jest LEKTOR. Rekrutujemy lektorów z CAŁEGO ŚWIATA. Sollares współpracuje z lektorami z Hiszpanii i Ameryki Południowej. Zajęcia z native speakerem to błyskawiczne zanurzenie się w języku hiszpańskim i szybkie postępy w nauce. Lektorzy prowadzący zajęcia w przedszkolach to osoby o dużej wyobraźni i kreatywności.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Poprowadzimy zajęcia dla dzieci w Twoim przedszkolu. Ofertę przygotowujemy zawsze indywidualnie. Pierwszym etapem jest rozmowa, musimy wiedzieć czego potrzebujesz. Następnie opracowujemy propozycje.

Masz pytanie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Formularz kontaktowy

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie moich danych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celach marketingowych przez Blue Public Relations będących właścicielem marki Sollares, w tym informacji o ofertach, promocjach i okazjach.

OPINIE naszych słuchaczy

Iwona
5/5

Super szkoła. Wspaniali, profesjonalni wykładowcy. Miejsce godne polecenia.

Włodek
5/5

Szkoła prowadzona z sercem i pasją. Uczę się hiszpańskiego i to działa!

Justyna
5/5

Fajna szkoła z fajnymi ludźmi. Lektorzy nie są Polakami. A na czas pandemii nauka on line na wysokim poziomie. Polecam z całego serca!”