KURS JĘZYKA HISZPANSKIEGO ONLINE

LOCOMOTIVA

 
 

 

 

LocoMotiva to autorski program nauki hiszpańskiego i języka włoskiego online, który jest nastawiony na komunikację. Wiemy że nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż swobodne przeprowadzenie rozmowy w języku obcym. Dzięki naszemu unikalnemu podejściu do nauczania języków ​​zaczniesz rozmawiać szybciej, niż myślisz! Język hiszpański online i koniec z nudą, stresem, zniechęceniem oraz brakiem efektów. Zarówno Hiszpanie jak i Włosi dużo mówią i co ważne cały czas pytają. Cel naszej szkoły: Będziesz mówił i reagował tak jak oni. Prowadzimy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania od początkującego A1 do B2. Zajęcia w ramach kursu prowadzą Native Speakers oraz filolodzy – wykwalifikowani lektorzy nauczania języka hiszpańskiego i włoskiego jako obcego. Zapraszamy na lekcje do naszej szkoły online zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Locomotiva jak to działa?

• Zajęcia są prowadzone na żywo: widzisz i słyszysz lektora
• Masz stały dostęp do platformy z materiałami z lekcji
• Zajęcia odbywają się 2 razy w tyg po 60 min
• LocoMotiva to zajęcia grupowe dla dorosłych

Terminy zajęć

• poniedziałki i środy (w godz.:18:00-19:00, 19:00-20:00) • lub wtorki i czwartki (w godz.:18:00-19:00, 19:00-20:00)

Ceny kursów

Pracujemy w oparciu o metodę aktywnej komunikacji, dlatego zajęcia odbywają się w małych grupach. Koszt zajęć jest uzależniony od poziomu zaawansowania kursanta i wielkości grupy.

• Wszystkie poziomy zaawansowane od A1 (poziom początkujący) do -B2- 5-8 osób w grupie, koszt lekcji 60 min 35zł
Pakiet 25 lekcji - pół semestru- 875zł

• W ramach kursu otrzymujesz: materiały w plikach pdf do pobrania
• Korzystamy z książek: Arriba 1, 2, 3 , które są dodatkowo płatne: 95zł + koszt wysyłki.
• Lekcje odbywają się na PLATFORMIE SOLLARES, nie musisz instalować dodatkowego oprogramowania. Potrzebujesz jedynie stabilne łącze internetowe
• Po 25 lekcjach przedłużasz kurs o kolejny pakiet, Locomotiva jedzie cały czas

• Uczestnik może otrzymać Certyfikat określający poziom znajomości języka hiszpańskiego.

ZOBACZ HARMONOGRAM ON LINE - NOWY SEZON 2023

Terminy zajęć - NOWE grupy / STYCZEŃ 2023

POZIOM DZIEŃ GODZINA  
A1 NOWA wtorek i czwartek 19:00-20:00 6 miejsc
A1.2 Poniedziałek i środa 19:00-20:00 3 miejsca
A1.2 wtorek i czwartek 20:00-21:00 3 miejsca
A2 wtorek i czwartek 19:00-20:00 2 miejsca
B1 Poniedziałek i środa 20:00-21:00 2 miejsca

Autorska Metoda nauczania Com-Activa

• Nasza językowa szkoła hiszpańskiego online stawia sobie za cel metodą aktywnej komunikacji COM-ACTIVA. To nasz autorski program, opracowany w ten sposób, że od pierwszych zajęć MÓWISZ.
Podstawą zajęć są dialogi, które stanowią bazę i w oparciu o nie budujemy program zajęć.
• Dialogi nawiązują do codziennych sytuacji, co sprawia ze lekcje angażują słuchaczy.
Nauka gramatyki odbywa się naturalnie poprzez kontekst
• COM-ACTIVA to metoda polegająca na zadawaniu pytań, która angażuje w mówienie
Uczymy praktycznych rzeczy, które wykorzystasz w typowych sytuacjach
• Po jednym semestrze nauki hiszpańskiego online będziesz w stanie komunikować się w stopniu podstawowym: hotel, restauracja, ulica, sklep…
Nasi lektorzy: kochają nauczać i wiedzą jak uczyć Polaków. Mają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków.

Dlaczego warto się uczyć języka hiszpańskiego?

Znajomość angielskiego jest międzynarodowym standardem, niemiecki pozwala na łatwiejsze znalezienie pracy u naszych zachodnich sąsiadów, a francuski to standard w dyplomacji i polityce, jednak spośród wszystkich języków o europejskim rodowodzie właśnie hiszpańskim posługuje się najwięcej osób na świecie (400-500 mln). W skali całego globu więcej ludzi rozmawia tylko po chińsku (950 mln), ale wynika to z dużej liczebności tej narodowości, a nie stopnia rozpowszechnienia. Posługując się wyłącznie tym kryterium, wywodzący z Półwyspu Iberyjskiego system komunikacji należy uznać za najbardziej umiędzynarodowiony na świecie.

Hiszpański, którego nauka online odbywa się w ramach kursów organizowanych przez naszą szkołę, poza swoją ojczyzną jest używany też w takich krajach jak m.in.:

 • Meksyk,

 • Kolumbia,

 • Argentyna,

 • USA,

 • Peru,

 • Wenezuela,

 • Brazylia,

 • Chile,

 • Kuba,

 • Ekwador.

Jeżeli więc planujesz wyjazd do Ameryki Południowej – szczególnie na własną rękę i na dłuższy czas, np. na kilkutygodniową wycieczkę, do pracy albo z myślą o edukacji – szybki kurs podstawowy online zgłębiający język hiszpański dla początkujących z udziałem doświadczonego lektora z pewnością będzie bardzo przydatny. Zapisz się na lekcje w naszej szkole i przekonaj, że to dobra decyzja – również z uwagi na atrakcyjną cenę.

Innym powodem, dla którego warto brać udział w zajęciach, jest łatwość, z jaką przychodzi przyswajanie wiedzy, tym bardziej, gdy odbywają się one pod okiem doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych lektorów. Hiszpański jest bowiem stosunkowo prosty, a przy tym jego znajomość ułatwia naukę innych języków romańskich, jak francuski, włoski, portugalski czy rumuński.

Rekomendujemy naukę również ze względu na niezwykłe bogactwo iberyjskiej kultury. Literatura, film, muzyka, malarstwo, architektura – na każdym z tych obszarów południowoeuropejski kraj zapisał się dużymi zgłoskami w historii, dlatego zdecydowanie warto posiąść umiejętność rozumienia wielkich dzieł w oryginale. Odbywająca się w naszej szkole nauka obejmująca lekcje online, których tematem jest język hiszpański od podstaw dla dzieci i początkujących dorosłych, ułatwia samodzielne poznawanie iberyjskich i południowoamerykańskich książek oraz dzieł kinematografii.

Dlaczego warto brać lekcje hiszpańskiego online?

Za udziałem w zdalnej nauce przemawia przede wszystkim oszczędność czasu. Zamiast wydawać pieniądze i poświęcać czas na dojazdy na lekcje do szkoły stacjonarnej wystarczy uruchomić komputer i we własnym domu rozpocząć kurs języka hiszpańskiego online. Cena jest też odpowiednio niższa, ponieważ znika konieczność wynajmowania pomieszczeń. Ponadto technologie obecnie wykorzystane do edukacji przez internet są na tyle zaawansowane, że pozwalają na sprawne przeprowadzenie zajęć bez ograniczeń. Tym bardziej w naszej szkole, w której do nauki używany autorskiego, maksymalnie sprawnego i bezpiecznego oprogramowania.

Dlaczego warto zapisać się na kurs hiszpańskiego online w Sollares?

Decydując się na kursy i lekcje języka hiszpańskiego online, dostajesz materiały, dzięki którym edukacja z lektorem od podstaw przebiega sprawniej. Ponieważ pomoce są dostępne na naszej platformie internetowej, masz do nich dostęp w dowolnej chwili i na tak długi czas, jak tylko zechcesz. Doświadczona kadra odpowiednio wykwalifikowanych native speakerów z różnych zakątków świata daje pewność wysokiego poziomu merytorycznego lekcji.

W naszej szkole dbamy także o przyjazną atmosferę. Robimy wszystko, żeby uczestnicy rozpoczynali lekcje z entuzjazmem i czekali na naukę z niecierpliwością, a po zakończeniu kursu chcieli rozpocząć kolejny, tym razem nie podstawowy, dla dzieci czy początkujących, ale już bardziej zaawansowany. Język hiszpański online to pewna inwestycja w kompetencje komunikacyjne – skorzystaj z atrakcyjnych cen, zapisz się na zajęcia i przekonaj o tym osobiście!

Cena brutto
Wystawiamy FV. Potrzebujesz proformy? Kupujesz z zagranicy?
Masz pytania? prześlij maila: instytut@sollares.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

  SPRAWDŹ SWÓJ POZIOM
  HISZPAŃSKIEGO !

  Nie wiesz jak ocenić swój poziom znajomości języka?
  Nic prostszego! Przygotowaliśmy dla Ciebie DARMOWY test, który sprawdzi Twoją wiedzę!

  Wybierz kurs językowy
  HISZPAŃSKI
  PORTUGALSKI
  WŁOSKI
  FRANCUSKI

  Dane firmy:
  SOLLARES Instytut Kultury Romańskiej Jolanta Kowalska
  ul. Warszawska 22A, 05-500 Piaseczno, NIP: 798-110-95-90
  Rachunek bankowy:Alior Bank 78 2490 0005 0000 4530 4922 8797