Język FRANCUSKI dla firm

Współpracujesz z rynkiem francuskim?
Poszukujesz kreatywnego benefitu dla swoich pracowników?

Instytut Kultury Romańskiej SOLLARES organizuje EFEKTYWNE kursy języka francuskiego dla firm. Takie jakich potrzebujesz, dostosowane do Twoich potrzeb!

Instytut SOLLARES powstał z miłości do języka hiszpańskiego. W naszych działaniach zawsze kierujemy się pasją ! Od 9 lat prowadzimy kursy języka hiszpańskiego dla firm. Uczymy w oparciu o własną metodę – ComActiva nastawioną na komunikację. To co wyróżnia SOLLARES to wyjątkowa kadra lektorów. Są to zawsze native speakerzy, profesjonalni nauczyciele języka hiszpańskiego. Ludzie kreatywni, działający z pasją ! Rekrutujemy lektorów z całego świata.

Jesteśmy zawsze blisko ludzi. Dla nas zawsze najważniejszy jest człowiek i jego potrzeby. Współpracę rozpoczynamy od rozmowy, od poznania potrzeb i preferencji naszych klientów. Dopiero potem przygotowujemy propozycję współpracy. Zapraszam do rozmowy 🙂

Jolanta Sollares – założycielka Instytutu Kultury Romańskiej SOLLARES

Wejdź na wyższy poziom komunikacji z francuskimi partnerami

Twoja firma współpracuje z Francją? Dzięki sprawnej komunikacji pracowników firmy w języku francuskim współpraca wejdzie na wyższy poziom. Komunikacja jest podstawą każdego biznesu, to od niej jest uzależniony rozwój firmy! Francuzi preferują komunikację w swoim języku i doceniają gdy ich partnerzy mówią w ich języku! Kurs języka francuskiego w Twojej firmie to inwestycja, która przyniesie wymierne korzyści. A dzięki naszym skutecznym metodom, nauka będzie nie tylko przyjemna, ale również efektywna. Gwarantujemy efekty już po pierwszym miesiącu nauki!

Jak
przygotowujemy
szkolenia francuskiego
dla firm?

Podczas kursu francuskiego dla firm pracownicy podnoszą swoje kompetencje językowe w kluczowych obszarach:

  • komunikacja
  • korespondencja biznesowa
  • prezentacja produktów
  • negocjacje

Chcesz wypracować strategie komunikacyjne czy też przygotować materiały marketingowe w języku obcym? Nasz profesjonalny zespół jest do Twojej dyspozycji! Proponujemy intensywny kurs języka francuskiego opracowany z myślą o celach biznesowych. W programie nauczania uwzględniliśmy słownictwo branżowe, ćwiczenie profesjonalnej korespondencji i najważniejsze reguły gramatyczne. Zapisz się na nasze zajęcia i bądź gotów do współpracy z zagranicznymi firmami.

Język francuski szyty na miarę

Kurs języka francuskiego dla firmy dostosujemy do Twoich potrzeb. Oferujemy kursy indywidualne, grupowe i intensywne. Kursy odbywają się na platformie online. Program każdego szkolenia przygotowujemy na podstawie oczekiwań i preferencji klienta.

Zajęcia francuskiego odbywają się w dogodnym czasie!

Motywacja pracowników w twojej firmie- zainwestuj w naukę francuskiego!

Szukasz atrakcyjnego benefitu dla pracowników? Język francuski przeżywa renesans. Francja jest jedną z ulubionych destynacji Polaków. Możliwość nauki francuskiego w firmie to bonus dla pracowników, który z pewnością docenią. Może on być ważnym elementem systemu motywacyjnego.

Profesjonalni lektorzy- native speakerzy

Nasza kadra lektorską to wykwalifikowani lektorzy, którzy mają nie tylko bogate doświadczenie w nauczaniu języków, ale także fachową wiedzę z wielu dziedzin. To wyselekcjonowana kadra, przygotowana do prowadzenia zajęć języka francuskiego w firmach.

Inspirującą nauka języka obcego dla firm

Podstawą jest różnorodność zajęć i inspirujący sposób prowadzenia szkoleń języka francuskiego. Tylko wówczas kursanci angażują się w proces nauki i robią postępy. Pracę z językiem biznesowym prowadzimy w dynamiczny i ciekawy sposób, dzięki opracowanej własnej metodzie nauczania COM-Activa, przygotujemy pracowników firmy do różnych sytuacji biznesowych.

Formularz kontaktowy

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie moich danych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celach marketingowych przez Blue Public Relations będących właścicielem marki Sollares, w tym informacji o ofertach, promocjach i okazjach.

Autorska Metoda nauczania Com-Activa

  • Uczymy metodą aktywnej komunikacji COM-ACTIVA. To nasz autorski program, opracowany w ten sposób, że od pierwszych zajęć MÓWISZ.
  • Podstawą zajęć są dialogi, które stanowią bazę i w oparciu o nie budujemy program zajęć.
  • Dialogi nawiązują do codziennych sytuacji, co sprawia ze lekcje angażują słuchaczy.
  • Nauka gramatyki odbywa się naturalnie poprzez kontekst COM-ACTIVA to metoda polegająca na zadawaniu pytań, która angażuje w mówienie.
  • Uczymy praktycznych rzeczy, które wykorzystasz w typowych sytuacjach biznesowych.

Materiały do nauki hiszpańskiego

Program nauki hiszpańskiego w firmach zawsze opracowujemy indywidualnie. Pracujemy w oparciu o podręczniki, jak również przygotowujemy indywidualne materiały.Opracowujemy praktyczne ćwiczenia. Program hiszpańskiego dla firm jest zawsze szyty na miarę- indywidualnie opracowany dla danej firmy!

Kursy online

Pracujemy na własnej platformie Sollares. Kursanci logują się do panelu studenta i mają dostęp do lekcji online. Na platformie lektorzy zamieszczają również dodatkowe materiały. Wszystko w jednym miejscu. Do lekcji wystarczy podłączone do Internetu urządzenie mobilne wyposażone w mikrofon i kamerę.

Audyt językowy

Skuteczna ocena sprawności językowej pracowników. Audyt językowy może być przeprowadzony w ramach jednorazowego procesu. Dokonywany regularnie, pokazuje dynamikę rozwoju sprawności językowej w organizacji.

OPINIE naszych słuchaczy

SYLWIA
5/5

Jeżeli, ktoś chce, żeby nauka języka obcego była przyjemnością, to Sollares jest najlepszym wyborem. Zajęcia dla każdego, niezależnie od wieku i poziomu znajomości języka. Gorąco polecam!!!.

MAJA
5/5

Nie znam drugiego takiego miejsca. Cudowna atmosfera i wspaniali lektorzy. Do tego profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Bardzo polecam!!!

RENATA
5/5

Świetni nauczyciele, super atmosfera. Zajęcia dostosowane do grup wiekowych i poziomu zaawansowania. Polecam naukę hiszpańskiego w Sollares.

BLOG - na końcu języka