Partnerzy

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie

Konstanciński Dom Kultury

Konstanciński Dom Kultury

Centrum Kultury Piaseczno

La Puerta del Baile


Uwaga Hiszpański

U nas możesz zapisać się na fascynujące kursy, prowadzone głównie przez native speakerów! Naszą specjalnością jest nauka języków romańskich z użyciem innowacyjnych metod autorskich, które gwarantują świetne rezultaty pracy wszystkich uczestników. Prowadzimy zajęcia online oraz stacjonarnie, w których trakcie nie tylko poznasz zasady gramatyki i ortografii hiszpańskiej czy włoskiej, ale też zostaniesz wprowadzony w ciekawy świat kultury innych krajów. Swoje działania realizujemy we współpracy z innymi podmiotami. Aktualni partnerzy szkoły językowej Sollares to:

  • Uwaga Hiszpański!,

  • La Puerta del Baile,

  • Centrum Kultury Piaseczno,

  • Konstanciński Dom Kultury,

  • Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie.

Nauka języków romańskich – partnerzy

Na swoim koncie mamy współpracę z partnerami działającymi online, tworzącymi inspirujące treści, które uczą poprzez dobrą zabawę. Dzięki web serialowi komediowemu Uwaga Hiszpański! nauka języków romańskich stanie się prawdziwą przyjemnością. W tym ciekawym cyklu humorystycznym brali udział lektorzy szkoły językowej Sollares, o czym możesz się przekonać, odwiedzając kanał na YouTube twórcy serii Jesúsa Garcíi. 

Flamenco to jeden z popularniejszych tańców hiszpańskich, który zachwyca choreografią pełną pasji oraz gracji. Jest on istotnym elementem tożsamości Hiszpanii, cieszącym się dużym zainteresowaniem również w Polsce. Korzystając z oferty partnera szkoły językowej Sollares możesz opanować jego podstawy w kameralnych grupach. Zapisz się na lekcje w La Puerta del Baile, jeśli nauka języków romańskich Ci nie wystarcza i chcesz spróbować swoich sił również w innych aktywnościach związanych z kulturą iberyjską.

Pozostali partnerzy szkoły językowej Sollares

Organizujemy zajęcia stacjonarne we współpracy z placówkami edukacyjnymi i kulturalnymi. Nauka języków romańskich w Centrum Kultury Piaseczno lub Akademii ekonomiczno-humanistycznej w Warszawie to świetna okazja do opanowania podstaw hiszpańskiego czy włoskiego z doświadczonymi lektorami. Ich zdecydowana większość to native speakerzy z Hiszpanii, Kolumbii czy Argentyny, dzięki którym doskonale opanujesz zasady gramatyki, ortografii i wymowy. Wśród partnerów szkoły językowej Sollares znajduje się także Konstanciński Dom Kultury.

Wierzymy, że dzięki współpracy z wymienionymi partnerami możemy zarażać pasją do kultury romańskiej kolejne osoby, niezależnie od wieku i miejsca zamieszkania. Szkoła językowa Sollares nieustannie angażuje się w kolejne inicjatywy kulturalne z regionu Mazowsza, których zadaniem jest przede wszystkim popularyzacja języka hiszpańskiego, włoskiego czy portugalskiego, a także kultury poszczególnych krajów. 

Jednak zajęcia w instytucie dostępne są nie tylko dla mieszkańców stolicy i okolic, ale dla wszystkich Polaków, niezależnie od miejsca zamieszkania. Nauka języków romańskich prowadzona jest również w trybie online na różnych poziomach zaawansowania i w wielu dogodnych terminach. Zapraszamy do zapisu na lekcje zdalne do szkoły Sollares, jeśli chcesz zdobyć cenne umiejętności językowe bez wychodzenia z domu.