Język HISZPAŃSKI dla firm

Współpracujesz z rynkami hiszpańskojęzycznymi?
Poszukujesz kreatywnego benefitu dla swoich pracowników?

Instytut Kultury Romańskiej SOLLARES organizuje EFEKTYWNE kursy języka hiszpańskiego dla firm. Takie jakich potrzebujesz, dostosowane do Twoich potrzeb !

Instytut SOLLARES powstał z miłości do języka hiszpańskiego. W naszych działaniach zawsze kierujemy się pasją ! Od 9 lat prowadzimy kursy języka hiszpańskiego dla firm. Uczymy w oparciu o własną metodę – ComActiva nastawioną na komunikację. To co wyróżnia SOLLARES to wyjątkowa kadra lektorów. Są to zawsze native speakerzy, profesjonalni nauczyciele języka hiszpańskiego. Ludzie kreatywni, działający z pasją ! Rekrutujemy lektorów z całego świata.

Jesteśmy zawsze blisko ludzi. Dla nas zawsze najważniejszy jest człowiek i jego potrzeby. Współpracę rozpoczynamy od rozmowy, od poznania potrzeb i preferencji naszych klientów. Dopiero potem przygotowujemy propozycję współpracy. Zapraszam do rozmowy 🙂

Jolanta Sollares – założycielka Instytutu Kultury Romańskiej SOLLARES

Wejdź na wyższy poziom współpracy z kontrahentami z Hiszpanii

Twoja firma współpracuje z rynkiem hiszpańskojęzycznym? Dzięki komunikacji pracowników w języku hiszpańskim współpraca wejdzie na wyższy poziom. Komunikacja jest podstawą każdego biznesu, to od niej uzależniony jest jego rozwój! Osoby hiszpańskojęzyczne preferują komunikację w swoim języku. Hiszpanie doceniają, gdy ich partnerzy mówią w ich języku! Kursy językowe dla firm to inwestycja, która przyniesie wymierne korzyści. A dzięki naszym skutecznym metodom, nauka na szkoleniach w Warszawie będzie nie tylko przyjemna, ale również efektywna. Gwarantujemy efekty już po pierwszym miesiącu nauki!

Jak
przygotowujemy
szkolenia hiszpańskiego
dla firm?

Podczas kursu hiszpańskiego dla firm pracownicy podnoszą swoje kompetencje językowe w kluczowych obszarach:

 • komunikacja
 • korespondencja biznesowa
 • prezentacja produktów
 • negocjacje

Chcesz wypracować strategie komunikacyjne czy też przygotować materiały marketingowe w języku hiszpańskim? Nasz profesjonalny zespół jest do Twojej dyspozycji! Nauczymy Cię, jak prawidłowo używać czasów i struktur gramatycznych oraz pomożemy Ci poszerzyć zakres znajomości słówek.

Hiszpański: kursy szyte na miarę

Kurs języka hiszpańskiego dla twojej firmy dostosujemy do Twoich potrzeb. Oferujemy szkolenia: indywidualne, grupowe i intensywne. Zajęcia odbywają się na platformie online. Program nauczania dostosowujemy do oczekiwań i preferencji klienta. Uwzględniamy słownictwo branżowe i przykłady dialogów, które znajdują zastosowanie w określonych sytuacjach. Z nami raz na zawsze pozbędziesz się bariery językowej.

Lekcje hiszpańskiego odbywają się w dogodnym czasie.

Motywacja pracowników w twojej firmie- zainwestuj w naukę hiszpańskiego!

Szukasz kreatywnego benefitu dla pracowników firmy? Hiszpański to 2 język świata a Hiszpania to jedna z ulubionych destynacji Polaków. Możliwość wzięcia udziału w kursie hiszpańskiego to bonus, który z pewnością zostanie doceniony. Może on być ważnym elementem systemu motywacyjnego. Szkolenia językowe dla firm w Warszawie dostępne są w korzystnych cenach. To dobra inwestycja, która zachęca do dalszego rozwoju zawodowego.

Profesjonalni lektorzy- native speakerzy w Warszawie

Nasza kadra lektorska to wykwalifikowani lektorzy, native speakerzy, którzy mają nie tylko bogate doświadczenie w nauczaniu języków, ale także fachową wiedzę z wielu dziedzin. Lektorzy współpracujący z Sollares pochodzą z Hiszpanii i Ameryki Południowej. To wyselekcjonowana kadra, przygotowana do prowadzenia zajęć języka hiszpańskiego. Nasi lektorzy: kochają nauczać i wiedzą, jak uczyć Polaków. Mają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów językowych.

Inspirującą nauka języka obcego dla firm

Podstawą jest różnorodność zajęć i inspirujący sposób prowadzenia szkoleń hiszpańskiego. Tylko wówczas kursanci angażują się w proces nauki i robią postępy. Pracę z językiem biznesowym prowadzimy w dynamiczny i ciekawy sposób, dzięki opracowanej własnej metodzie nauczania COM-Activa, przygotujemy pracowników do każdej sytuacji biznesowej. Współpracujemy z przedsiębiorcami z różnych branż. Proponujemy między innymi szkolenia językowe dla firm zajmujących się sprzedażą, usługami transportowymi i informatycznymi. Zaufaj naszemu doświadczeniu i postaw na praktyczne kursy w Warszawie, dzięki którym będziesz sprawnie porozumiewać się z obcokrajowcami.

Formularz kontaktowy

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie moich danych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celach marketingowych przez Blue Public Relations będących właścicielem marki Sollares, w tym informacji o ofertach, promocjach i okazjach.

Lektorzy SOLLARES

Malu

Hiszpania

Winie

Kolumbia

Viviana

Chile

Natalia

Hiszpania

Autorska Metoda nauczania Com-Activa

 • Nasza językowa szkoła hiszpańskiego online stawia sobie za cel metodą aktywnej komunikacji COM-ACTIVA. To nasz autorski program, opracowany w ten sposób, że od pierwszych zajęć MÓWISZ.
 • Podstawą zajęć są dialogi, które stanowią bazę i w oparciu o nie budujemy program zajęć.
 • Dialogi nawiązują do codziennych sytuacji, co sprawia ze lekcje angażują słuchaczy.
 • Nauka gramatyki odbywa się naturalnie poprzez kontekst
 • COM-ACTIVA to metoda polegająca na zadawaniu pytań, która angażuje w mówienie
 • Uczymy praktycznych rzeczy, które wykorzystasz w typowych sytuacjach
 • Po jednym semestrze nauki hiszpańskiego online będziesz w stanie komunikować się w
  stopniu podstawowym: hotel, restauracja, ulica, sklep…
 • Nasi lektorzy: kochają nauczać i wiedzą jak uczyć Polaków. Mają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków.

Materiały do nauki hiszpańskiego

Program nauki hiszpańskiego w firmach zawsze opracowujemy indywidualnie. Pracujemy w oparciu o podręczniki, jak również przygotowujemy indywidualne materiały.Opracowujemy praktyczne ćwiczenia. Program hiszpańskiego dla firm jest zawsze szyty na miarę- indywidualnie opracowany dla danej firmy!

Kursy online

Pracujemy na własnej platformie Sollares. Kursanci logują się do panelu studenta i mają dostęp do lekcji online. Na platformie lektorzy zamieszczają również dodatkowe materiały. Wszystko w jednym miejscu. Do lekcji wystarczy podłączone do Internetu urządzenie mobilne wyposażone w mikrofon i kamerę.

Audyt językowy

Skuteczna ocena sprawności językowej pracowników. Audyt językowy może być przeprowadzony w ramach jednorazowego procesu. Dokonywany regularnie, pokazuje dynamikę rozwoju sprawności językowej w organizacji.

OPINIE naszych słuchaczy

WŁODEK
5/5

Tu zawsze dzieje się jednocześnie kilka ciekawych rzeczy. Od koncertów, wystaw, po warsztaty różnych umiejętności. Szkoła językowa w oparciu o świetnych, dla każdej grupy wiekowej lektorów, odpowiednio z kraju dla danego języka. Szkoła prowadzona z sercem i pasją. Uczę się hiszpańskiego i to działa!

PAWEŁ
5/5

Świetne miejsce do rozpoczęcia nauki jak i szlifowania języka, przede wszystkim hiszpańskiego. Przyjazna atmosfera. Coraz większy, pozytywny wpływ na trochę bezbarwne życie kulturowe w naszej okolicy.

ANNA
5/5

Wspaniale miejsce, gdzie nauka jest przyjemnością. Zajęcia online i małe dobrze dobrane grupy dają poczucie komfortu, i tworzą miłą atmosferę. Niesamowici lektorzy, metodyka nauczania oparta na konwersacji sprzyja szybkiemu przyswajaniu języka, co jest szczególnie ważne dla tych co wyjechali np. do Hiszpanii i chcą się nauczyć języka hiszpańskiego. POLECAM!!!!!!

BLOG - na końcu języka