Język PORTUGALSKI dla firm

Współpracujesz z Portugalią lub Brazylią?
Poszukujesz kreatywnego benefitu dla swoich pracowników?

Instytut Kultury Romańskiej SOLLARES organizuje EFEKTYWNE kursy języka portugalskiego dla firm. Takie jakich potrzebujesz, dostosowane do Twoich potrzeb!

Instytut SOLLARES powstał z miłości do języka hiszpańskiego. W naszych działaniach zawsze kierujemy się pasją ! Od 9 lat prowadzimy kursy języka hiszpańskiego dla firm. Uczymy w oparciu o własną metodę – ComActiva nastawioną na komunikację. To co wyróżnia SOLLARES to wyjątkowa kadra lektorów. Są to zawsze native speakerzy, profesjonalni nauczyciele języka hiszpańskiego. Ludzie kreatywni, działający z pasją ! Rekrutujemy lektorów z całego świata.

Jesteśmy zawsze blisko ludzi. Dla nas zawsze najważniejszy jest człowiek i jego potrzeby. Współpracę rozpoczynamy od rozmowy, od poznania potrzeb i preferencji naszych klientów. Dopiero potem przygotowujemy propozycję współpracy. Zapraszam do rozmowy 🙂

Jolanta Sollares – założycielka Instytutu Kultury Romańskiej SOLLARES

Wejdź na wyższy poziom komunikacji z portugalskimi partnerami!

Twoja firma współpracuje z Portugalią, a może z Brazylią? Dzięki sprawnej komunikacji pracowników firmy w języku portugalskim współpraca wejdzie na wyższy poziom. Komunikacja jest podstawą każdego biznesu, to od niej jest uzależniony rozwój firmy! Portugalczycy czy Brazylijczycy preferują komunikację w swoim języku i doceniają gdy ich partnerzy mówią w ich języku! Kurs języka portugalskiego w Twojej firmie to inwestycja, która przyniesie wymierne korzyści. A dzięki naszym skutecznym metodom, nauka będzie nie tylko przyjemna, ale również efektywna. Gwarantujemy efekty już po pierwszym miesiącu nauki!

Jak przygotowujemy
szkolenia języka portugalskiego
dla firm?

Podczas kursu portugalskiego dla firm pracownicy podnoszą swoje kompetencje językowe w kluczowych obszarach:

  • komunikacja
  • korespondencja biznesowa
  • prezentacja produktów
  • negocjacje

Chcesz wypracować strategie komunikacyjne czy też przygotować materiały marketingowe w języku portugalskim? Nasz profesjonalny zespół jest do Twojej dyspozycji!

Język portugalski szyty na miarę

Kurs języka portugalskiego dla firmy dostosujemy do Twoich potrzeb. Oferujemy kursy indywidualne, grupowe i intensywne. Kursy odbywają się na platformie online. Program każdego szkolenia przygotowujemy na podstawie oczekiwań i preferencji klienta.

Zajęcia portugalskiego odbywają się w dogodnym czasie!

Motywacja pracowników w twojej firmie- zainwestuj w naukę portugalskiego!

Szukasz atrakcyjnego benefitu dla pracowników? Język portugalski przeżywa renesans. Portugalia jest jedną z ulubionych destynacji Polaków. Możliwość nauki portugalskiego w firmie to bonus dla pracowników, który z pewnością docenią. Może on być ważnym elementem systemu motywacyjnego.

Profesjonalni lektorzy- native speakerzy

Nasza kadra lektorską to wykwalifikowani lektorzy, którzy mają nie tylko bogate doświadczenie w nauczaniu języków, ale także fachową wiedzę z wielu dziedzin. To wyselekcjonowana kadra, przygotowana do prowadzenia zajęć języka portugalskiego w firmach.

Inspirującą nauka

Podstawą jest różnorodność zajęć i inspirujący sposób prowadzenia szkoleń języka portugalskiego. Tylko wówczas kursanci angażują się w proces nauki i robią postępy. Pracę z językiem biznesowym prowadzimy w dynamiczny i ciekawy sposób, dzięki opracowanej własnej metodzie nauczania COM-Activa, przygotujemy pracowników firmy do różnych sytuacji biznesowych.

Formularz kontaktowy

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie moich danych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celach marketingowych przez Blue Public Relations będących właścicielem marki Sollares, w tym informacji o ofertach, promocjach i okazjach.

Autorska Metoda nauczania Com-Activa

  • Uczymy metodą aktywnej komunikacji COM-ACTIVA. To nasz autorski program, opracowany w ten sposób, że od pierwszych zajęć MÓWISZ.
  • Podstawą zajęć są dialogi, które stanowią bazę i w oparciu o nie budujemy program zajęć.
  • • Dialogi nawiązują do codziennych sytuacji, co sprawia ze lekcje angażują słuchaczy.
  • Nauka gramatyki odbywa się naturalnie poprzez kontekst COM-ACTIVA to metoda polegająca na zadawaniu pytań, która angażuje w mówienie.
  • Uczymy praktycznych rzeczy, które wykorzystasz w typowych sytuacjach biznesowych.

Materiały do nauki portugalskiego w firmie

Program nauki portugalskiego w firmach zawsze opracowujemy indywidualnie. Pracujemy w oparciu o podręczniki, jak również przygotowujemy indywidualne materiały.Opracowujemy praktyczne ćwiczenia. Program portugalskiego dla firm jest zawsze szyty na miarę- indywidualnie opracowany dla danej firmy!

Kursy online

Pracujemy na własnej platformie Sollares. Kursanci logują się do panelu studenta i mają dostęp do lekcji online. Na platformie lektorzy zamieszczają również dodatkowe materiały. Wszystko w jednym miejscu. Do lekcji wystarczy podłączone do Internetu urządzenie mobilne wyposażone w mikrofon i kamerę.

Audyt językowy

Skuteczna ocena sprawności językowej pracowników. Audyt językowy może być przeprowadzony w ramach jednorazowego procesu. Dokonywany regularnie, pokazuje dynamikę rozwoju sprawności językowej w organizacji.

OPINIE naszych słuchaczy

IWONA
5/5

Szkoła Sollares to wyjątkowe miejsce, które wciąga od razu po przekroczeniu progu drzwi – cudowna atmosfera i ludzie zarażający uśmiechem i słonecznym klimatem. To wszystko tworzy idealny nastrój, w którym nauka staje się przyjemnością.

SYLWIA
5/5

Jeżeli ktoś chce nauczyć się języka obcego bez stresu, to Sollares jest najlepszym wyborem. Kursy językowe dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie prowadzone przez zagranicznych lektorów powodują, że ze nauka staje się przyjemnością. Polecam!!!

KASIA
5/5

Wspaniale miejsce z którym jesteśmy związani już 6 rok ( obecnie uczy się 2 dzieci). Atmosfera, zaangażowanie. Wykładowcy na 6 z plusem. Zdecydowanie polecam !!!

BLOG - na końcu języka