Kurs języka włoskiego online

LOCOMOTIVA

 
 

 

 

LocoMotiva to autorski program nauki języka włoskiego online, który jest nastawiony na aktywną komunikację. Włosi dużo mówią, są ekspresyjni, wchodzą w interakcję z rozmówcą. Nasz cel: Będziesz mówił i reagował tak jak Oni! Zaczynamy od podstaw, tak żeby krok po kroku, wyłącznie przez Internet, rozwinąć Twoje umiejętności lingwistyczne do takiego poziomu, aby z początkującego stać się osobą komunikatywnie porozumiewającą się z mieszkańcami Półwyspu Apenińskiego. Dzięki temu podróżowanie, edukacja czy praca w kraju ze stolicą w Rzymie staną się znacznie łatwiejsze!


Język włoski to melodia, ekspresja i wdzięk. Gestykulacja i dynamika. Dla Polaków jest językiem stosunkowo łatwym. Nie posiada deklinacji rzeczowników, ma tylko dwa rodzaje gramatyczne: męski i żeński. Znając alfabet i podstawowe zasady wymowy jesteśmy w stanie przeczytać większość wyrazów, nawet bez znajomości ich znaczenia. Włosi przywiązują dużą wagę do akcentów i intonacji, dzięki czemu język włoski jest uważany za wyjątkowo melodyjny. Zdaniem niektóry to najpiękniejszy język świata ! Dlatego warto zdecydować się na jego naukę online, tym bardziej że sam kraj jest zachwycający pod wieloma względami. Ponadto znajomość mowy jego mieszkańców ułatwia poznawanie francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego czy portugalskiego, które również mają pochodzenie romańskie.


Dzięki naszemu unikalnemu podejściu do nauczania języków, zaczniesz rozmawiać szybciej, niż myślisz! Koniec z nudą, stresem, zniechęceniem oraz brakiem efektów. Stawiamy na interesujące lekcje włoskiego online, w których chce się brać udział. Robimy wszystko, żeby uczestnicy kończyli naukę z uśmiechem na ustach i nie mogli doczekać się kontynuacji kursu – już nie na poziomie początkującym, nie od podstaw, ale wyższym poziomie wtajemniczenia. Prowadzimy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania od A1 do B2. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani lektorzy nauczania języka włoskiego jako obcego.

Locomotiva jak to działa? - włoski online!

• Zajęcia są prowadzone na żywo: widzisz i słyszysz lektora
• Masz stały dostęp do platformy z materiałami z lekcji online
• Zajęcia odbywają się przez Internet 2 razy w tyg po 60 min
• LocoMotiva to zajęcia w 6 osobowych grupach dla dorosłych

Terminy zajęć - NOWE grupy/ STYCZEŃ 2023

POZIOM GRUPA DZIEŃ GODZINA
A1 Dorośli poniedziałek i środa 20:00-21:00
A2 Dorośli poniedziałek i środa 19:30-20:30
B1 Dorośli poniedziałek i środa 18:30-19:30

Ceny kursów włoskiego online

Pracujemy w oparciu o metodę aktywnej komunikacji, dlatego zajęcia odbywają się w małych 6 osobowych grupach. Koszt zajęć to 35 zł/ 60 minut

• W ramach kursu otrzymujesz: materiały w plikach pdf do pobrania
• Lekcje włoskiego online zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych odbywają się na PLATFORMIE SOLLARES, nie musisz instalować dodatkowego oprogramowania. Potrzebujesz jedynie stabilne łącze internetowe
• Po 25 lekcjach przedłużasz kurs o kolejny pakiet, Locomotiva jedzie cały czas
• Uczestnik może otrzymać Certyfikat określający poziom znajomości języka włoskiego.

Autorska Metoda nauczania języka włoskiego Com-Activa

• Uczymy metodą aktywnej komunikacji COM-ACTIVA. To nasz autorski program, opracowany w ten sposób, że od pierwszych zajęć MÓWISZ.
• Podstawą zajęć są dialogi, które stanowią bazę i w oparciu o nie budujemy program zajęć.
• Dialogi nawiązują do codziennych sytuacji, co sprawia ze lekcje przez Internet angażują słuchaczy.
• Nauka online gramatyki języka włoskiego odbywa się naturalnie poprzez kontekst
• COM-ACTIVA to metoda polegająca na zadawaniu pytań, która angażuje w mówienie
Uczymy praktycznych rzeczy, które wykorzystasz w typowych sytuacjach
• Po jednym semestrze nauki będziesz w stanie komunikować się w stopniu podstawowym: hotel, restauracja, ulica, sklep…
• Nasi lektorzy: kochają nauczać i wiedzą jak uczyć Polaków. Mają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków.

Opracowujemy Indywidualny program nauczania, w zależności od potrzeb kursanta. Również przygotowujemy do egzaminów
• Lekcje przez Internet prowadzą wykwalifikowani lektorzy
• Termin zajęć ustalamy indywidualnie
• Zajęcia są prowadzone na żywo: widzisz i słyszysz lektora
• Stały dostęp do platformy z materiałami z lekcji języka włoskiego online
• Materiały są zamieszczane na platformie

Ceny kursów indywidualnych
• Jedna osoba -110 zł/ 60 min
• Dwie osoby 60 zł / 60 min / osoby
• Sprzedaż kursów w pakietach po 15 lekcji

SPRAWDŹ SWÓJ POZIOM
WŁOSKIEGO!

Nie wiesz jak ocenić swój poziom znajomości języka?
Nic prostszego! Przygotowaliśmy dla Ciebie DARMOWY test, który sprawdzi Twoją wiedzę!

FORMULARZ KONTAKTOWY

  Dlaczego język włoski?

  • Włochy są uważane za kolebkę dziedzictwa kulturowego: wybitni artyści, olbrzymie zbiory muzealne
  • Kuchnia włoska to jedna z najlepszych kuchni świata. Podróż kulinarna po Italii bez znajomości języka? Niesie ze sobą ograniczenia. Smakuj włoski dosłownie, odwiedzając małe miasteczka i kosztuj lokalne specjały
  • Włochy to unikalny design, wie o tym każda elegantka. Zakupy we Włoszech to marzenie każdej kobiety. Wielką przyjemnością zawsze jest możliwość zrobienia zakupów w języku innym niż angielski. Włosi z pewnością to docenią.
  • Większe możliwości pracy. Rekonesans portali z ofertami pracy wskazuje, że włoski to czwarty najchętniej widziany przez pracodawców język obcy.  Lekcje włoskiego online to oszczędność czasu i pieniędzy

  Z takiego właśnie założenia wychodzimy i dlatego proponujemy Ci ciekawy i skuteczny kurs włoskiego online! Jest to język wywodzący się z łaciny i należący do grupy romańskich, stosunkowo prosty w nauce, niezwykle melodyjny i łatwo wpadający w ucho. Na co dzień posługują się nim mieszkańcy Włoch, Watykanu, San Marino, a nawet Szwajcarii. Liczba osób, które w nim mówią, jednak stale rośnie. Dlatego kursy włoskiego online cieszą się wielką popularnością, zwłaszcza w gronie licealistów i studentów. To przykładowe grupy, które są otwarte na oferty pracy ze strony firm zagranicznych. Z kolei przedsiębiorstwa, które mają kapitał włoski, z chęcią zatrudnią osoby znające biegle ten język.

  Powodów, aby zacząć zajęcia zdalnie, może być jeszcze więcej. Dzięki temu, że są one dostępne przez internet, może z nich skorzystać praktycznie każdy. Wystarczy tylko stabilne łącze i chęć poznania języka obcego! Dbamy o to, aby prowadzone przez nas lekcje były ciekawe, efektywne i skutecznie motywowały Cię do nauki – indywidualnej lub w niewielkich grupach.

  Decyzję o rozpoczęciu kursu włoskiego online należy uznać za korzystną pod względem finansowym – zarówno cena samych zajęć, jak i koszty poboczne związane np. z dojazdami są mniejsze niż w przypadku standardowych lekcji. Nauka języka przez Internet oznacza oszczędność również czasu – przyswajanie wiedzy staje się bowiem możliwe z każdego miejsca, w którym istnieje dostęp do Sieci. Znika więc konieczność dotarcia na miejsca, w którym odbywałby się kurs stacjonarny.

  Efektywna nauka włoskiego online

  Już na wstępie porzuć przekonanie, że trudno będzie Ci zgłębić tajniki tego języka. Zapewniamy, że lekcje włoskiego online z lektorem będą dla Ciebie świetną przygodą! Większość osób z naszego grona to native speakerzy, a sam kurs prowadzimy według własnej metody nauczania COM-ACTIVA. W praktyce oznacza to, że od pierwszych zajęć… mówisz, nawet jeśli teraz wydaje Ci się to nieprawdopodobne!

  Ze względu na rytmiczność i dźwięczność, dwa rodzaje gramatyczne (męski i żeński), 21 liter w alfabecie i nieskomplikowaną wymowę, znacznie łatwiej przyswoisz sobie ten język niż np. angielski czy niemiecki. Rozpoczynające lekcje włoskiego online jako początkujący, bez problemu zapamiętasz wiele słów czy zwrotów, a po kilku miesiącach będziesz już w stanie porozumieć się z mieszkańcami Italii. Dzięki dialogom, które stanowią podstawę kursu, a dotyczą codziennych sytuacji i wiążą się z zadawaniem pytań, słuchacze są zaangażowani. W ten sposób znacznie szybciej przyswajają sobie wiele praktycznych rzeczy, które potem wykorzystują w typowych sytuacjach. Wystarczy jeden semestr z nami, a będziesz w stanie komunikować się w stopniu podstawowym na ulicy, w hotelu, restauracji czy sklepie!

  Forma, w jakiej proponujemy Ci włoski, czyli nauka online jest też rozwiązaniem wygodnym dla Ciebie. W dowolnym i komfortowym dla siebie miejscu o ustalonej porze będziesz mógł uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez internet. Godziny możesz tak dopasować, aby nie kolidowały z Twoim życiem prywatnym czy zawodowym. A aktywna komunikacja online w małych grupach lub tylko z lektorem będzie sprzyjać efektywnej nauce języka. Oszczędzasz pieniądze, kurs zdalny jest tańszy, a dodatkowo odchodzą Ci koszty np. paliwa na dojazd do szkoły.

  Zapraszamy do udziału w naszych lekcjach zarówno osoby początkujące, które zamierzają rozpocząć przyswajanie wiedzy od podstaw, jak i już bardziej zaawansowanych adeptów mających pojęcie o tym, na czym w praktyce polega język włoski, którego kurs oferujemy. Nauka online odbywa się równie sprawnie jak stacjonarnie i może przynieść tak samo dobre efekty – warunkiem jest udział w lekcjach organizowanych przez Internet przez doświadczonych i wykwalifikowanych nauczycieli, a tylko tacy pracują w naszej szkole.

  Kurs włoskiego to inwestycja

  Jeśli chciałbyś poznać język włoski, lekcje online dla początkujących będą świetnym początkiem tej przygody! Zaczynając od poziomu A1, zgłębisz podstawowe słownictwo oraz zasady gramatyczne i osłuchasz się z wymową. Uczestnicząc w zajęciach, poznasz także kulturę Italii, zwyczaje i tradycje mieszkańców, ich kulinarne upodobnia itd. Dzięki temu poszerzysz swoją wiedzę na temat tego kraju i zamieszkujących go ludzi, a tym samym ułatwisz sobie naukę języka.

  A może chcesz kontynuować włoski kurs online? W naszej szkole językowej wykwalifikowani lektorzy prowadzą zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania aż do B2. Są to prawdziwi pasjonaci tego, co robią i wiedzą, jak skutecznie uczyć Polaków tego języka. Chętnie odpowiadają na pytania i wyjaśniają niezrozumiałe kwestie, a poza utrzymaniem wysokiego poziomu merytorycznego dbają także o atmosferę lekcji odbywających się przez Internet. Prowadzą je w taki sposób, aby były zarówno skuteczne pod względem kształtowania umiejętności lingwistycznych, jak i interesujące dla wszystkich uczestników.

  Przekonaj się, że nauka języka włoskiego online od postaw jest doskonałą inwestycją w swój rozwój! W ten sposób nie tylko powiększysz zakres własnych kompetencji, ale i otwierasz sobie możliwość nowej ścieżki zawodowej, w firmie z zagranicznym kapitałem. Pomyśl o tym, jak swobodnie będziesz porozumiewać się, zarówno pracując w takim przedsiębiorstwie, jak i wyjeżdżając do Włoch na wakacje. Poznasz ten kraj, który fascynuje nie tylko pięknem krajobrazów, ale i modą, malarstwem, sztuką czy pyszną kuchnią.

  Polecamy lekcje i kursy dla początkujących obejmujące język włoski online od podstaw w szczególności osobom, które wybierają się na dłuższy czas na Półwysep Apeniński, a nie potrafią się porozumiewać. Ofertę kierujemy m.in. do uczniów i studentów decydujących się na edukację w jednej ze szkół w Rzymie, Mediolanie, Turynie, Bolonii czy innym mieście. Również przedsiębiorcy pragnący rozpocząć działalność w tym kraju oraz podróżnicy planujący dłuższą wyprawę mogą być zainteresowani nauką języka online w naszej szkole – serdecznie ich zapraszamy na kurs.

  Dzięki wspomnianej już autorskiej metodzie COM-ACTIVA podszkolisz przede wszystkim umiejętności komunikacyjne. Dzięki temu, że weźmiesz udział w lekcjach włoskiego przez internet, poznasz także nowych ludzi. To z nimi będziesz dyskutować na różne tematy i uczyć się swobodnego mówienia w tym języku. Znajdź własną motywację do nauki włoskiego!

  Wybierz kurs językowy
  HISZPAŃSKI
  PORTUGALSKI
  WŁOSKI
  FRANCUSKI

  Dane firmy:
  Sollares Instytut Kultury Romańskiej Jolanta Kowalska
  ul. Warszawska 22A, 05-500 Piaseczno, NIP: 798-110-95-90
  Rachunek bankowy:Alior Bank 78 2490 0005 0000 4530 4922 8797