LOCOMOTIVA

Kurs języka włoskiego online

LocoMotiva to autorski program nauki języka włoskiego online, który jest nastawiony na aktywną komunikację. Włosi dużo mówią, są ekspresyjni, wchodzą w interakcję z rozmówcą. Nasz cel: Będziesz mówił i reagował tak jak Oni!

Język włoski to melodia, ekspresja i wdzięk. Gestykulacja i dynamika. Dla Polaków jest językiem stosunkowo łatwym. Nie posiada deklinacji rzeczowników, ma tylko dwa rodzaje gramatyczne: męski i żeński. Znając alfabet i podstawowe zasady wymowy jesteśmy w stanie przeczytać większość wyrazów, nawet bez znajomości ich znaczenia. Włosi przywiązują dużą wagę do akcentów i intonacji, dzięki czemu język włoski jest uważany za wyjątkowo melodyjny. Zdaniem niektóry to najpiękniejszy język świata !

Dzięki naszemu unikalnemu podejściu do nauczania języków, zaczniesz rozmawiać szybciej, niż myślisz! Koniec z nudą, stresem, zniechęceniem oraz brakiem efektów. Prowadzimy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania od A1 do B2. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani lektorzy nauczania języka włoskiego jako obcego.

Locomotiva jak to działa?

• Zajęcia są prowadzone na żywo: widzisz i słyszysz lektora
• Masz stały dostęp do platformy z materiałami z lekcji
• Zajęcia odbywają się 2 razy w tyg po 60 min
• LocoMotiva to zajęcia w 6 osobowych grupach dla dorosłych

Terminy zajęć - NOWE grupy/ wrzesień 22

POZIOMGRUPADZIEŃGODZINA
A1Dorośliwtorek i czwartek19:00-20:00
A2Dorośliponiedziałek i środa19:30-20:30
B1Dorośliponiedziałek i środa18:30-19:30

Ceny kursów włoskiego online

Pracujemy w oparciu o metodę aktywnej komunikacji, dlatego zajęcia odbywają się w małych 6 osobowych grupach. Koszt zajęć to 35 zł/ 60 minut

• W ramach kursu otrzymujesz: materiały w plikach pdf do pobrania
• Lekcje odbywają się na PLATFORMIE SOLLARES, nie musisz instalować dodatkowego oprogramowania. Potrzebujesz jedynie stabilne łącze internetowe
• Po 25 lekcjach przedłużasz kurs o kolejny pakiet, Locomotiva jedzie cały czas
• Uczestnik może otrzymać Certyfikat określający poziom znajomości języka włoskiego.

Autorska Metoda nauczania Com-Activa

• Uczymy metodą aktywnej komunikacji COM-ACTIVA. To nasz autorski program, opracowany w ten sposób, że od pierwszych zajęć MÓWISZ.
• Podstawą zajęć są dialogi, które stanowią bazę i w oparciu o nie budujemy program zajęć.
• Dialogi nawiązują do codziennych sytuacji, co sprawia ze lekcje angażują słuchaczy.
• Nauka gramatyki odbywa się naturalnie poprzez kontekst
• COM-ACTIVA to metoda polegająca na zadawaniu pytań, która angażuje w mówienie
Uczymy praktycznych rzeczy, które wykorzystasz w typowych sytuacjach
• Po jednym semestrze nauki będziesz w stanie komunikować się w stopniu podstawowym: hotel, restauracja, ulica, sklep…
• Nasi lektorzy: kochają nauczać i wiedzą jak uczyć Polaków. Mają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków.

Opracowujemy Indywidualny program nauczania, w zależności od potrzeb kursanta. Również przygotowujemy do egzaminów
• Lekcje prowadzą wykwalifikowani lektorzy
• Termin zajęć ustalamy indywidualnie
• Zajęcia są prowadzone na żywo: widzisz i słyszysz lektora
• Stały dostęp do platformy z materiałami z lekcji
• Materiały są zamieszczane na platformie

Ceny kursów indywidualnych
• Jedna osoba -110 zł/ 60 min
• Dwie osoby 60 zł / 60 min / osoby
• Sprzedaż kursów w pakietach po 15 lekcji

SPRAWDŹ SWÓJ POZIOM
WŁOSKIEGO!

Nie wiesz jak ocenić swój poziom znajomości języka?
Nic prostszego! Przygotowaliśmy dla Ciebie DARMOWY test, który sprawdzi Twoją wiedzę!

  FORMULARZ KONTAKTOWY

   Dlaczego język włoski?

   • Włochy są uważane za kolebkę dziedzictwa kulturowego: wybitni artyści, olbrzymie zbiory muzealne
   • Kuchnia włoska to jedna z najlepszych kuchni świata. Podróż kulinarna po Italii bez znajomości języka? Niesie ze sobą ograniczenia. Smakuj włoski dosłownie, odwiedzając małe miasteczka i kosztuj lokalne specjały
   • Włochy to unikalny design, wie o tym każda elegantka. Zakupy we Włoszech to marzenie każdej kobiety. Wielką przyjemnością zawsze jest możliwość zrobienia zakupów w języku innym niż angielski. Włosi z pewnością to docenią.
   • Większe możliwości pracy. Rekonesans portali z ofertami pracy wskazuje, że włoski to czwarty najchętniej widziany przez pracodawców język obcy.   Lekcje włoskiego online to oszczędność czasu i pieniędzy

   Z takiego właśnie założenia wychodzimy i dlatego proponujemy Ci ciekawy i skuteczny kurs włoskiego online! Jest to język wywodzący się z łaciny i należący do grupy romańskich, stosunkowo prosty w nauce, niezwykle melodyjny i łatwo wpadający w ucho. Na co dzień posługują się nim mieszkańcy Włoch, Watykanu, San Marino, a nawet Szwajcarii. Liczba osób, które w nim mówią, jednak stale rośnie. Dlatego kursy włoskiego online cieszą się wielką popularnością, zwłaszcza w gronie licealistów i studentów. To przykładowe grupy, które są otwarte na oferty pracy ze strony firm zagranicznych. Z kolei przedsiębiorstwa, które mają kapitał włoski, z chęcią zatrudnią osoby znające biegle ten język.

   Powodów, aby zacząć zajęcia zdalnie, może być jeszcze więcej. Dzięki temu, że są one dostępne przez internet, może z nich skorzystać praktycznie każdy. Wystarczy tylko stabilne łącze i chęć poznania języka obcego! Dbamy o to, aby prowadzone przez nas lekcje były ciekawe, efektywne i skutecznie motywowały Cię do nauki – indywidualnej lub w niewielkich grupach.

   Efektywna nauka włoskiego online

   Już na wstępie porzuć przekonanie, że trudno będzie Ci zgłębić tajniki tego języka. Zapewniamy, że lekcje włoskiego online z lektorem będą dla Ciebie świetną przygodą! Większość osób z naszego grona to native speakerzy, a sam kurs prowadzimy według własnej metody nauczania COM-ACTIVA. W praktyce oznacza to, że od pierwszych zajęć… mówisz, nawet jeśli teraz wydaje Ci się to nieprawdopodobne!

   Ze względu na rytmiczność i dźwięczność, dwa rodzaje gramatyczne (męski i żeński), 21 liter w alfabecie i nieskomplikowaną wymowę, znacznie łatwiej przyswoisz sobie ten język niż np. angielski czy niemiecki. Bez problemu zapamiętasz wiele słów czy zwrotów, a po kilku miesiącach będziesz już w stanie porozumieć się z mieszkańcami Italii. Dzięki dialogom, które stanowią podstawę kursu, a dotyczą codziennych sytuacji i wiążą się z zadawaniem pytań, słuchacze są zaangażowani. W ten sposób znacznie szybciej przyswajają sobie wiele praktycznych rzeczy, które potem wykorzystują w typowych sytuacjach. Wystarczy jeden semestr z nami, a będziesz w stanie komunikować się w stopniu podstawowym na ulicy, w hotelu, restauracji czy sklepie!

   Forma, w jakiej proponujemy Ci włoski, czyli nauka online jest też rozwiązaniem wygodnym dla Ciebie. W dowolnym i komfortowym dla siebie miejscu o ustalonej porze będziesz mógł uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez internet. Godziny możesz tak dopasować, aby nie kolidowały z Twoim życiem prywatnym czy zawodowym. A aktywna komunikacja w małych grupach lub tylko z lektorem będzie sprzyjać efektywnej nauce języka. Oszczędzasz pieniądze, kurs zdalny jest tańszy, a dodatkowo odchodzą Ci koszty np. paliwa na dojazd do szkoły.

   Kurs włoskiego to inwestycja

   Jeśli chciałbyś poznać język włoski, lekcje online będą świetnym początkiem tej przygody! Zaczynając od poziomu A1, zgłębisz podstawowe słownictwo oraz zasady gramatyczne i osłuchasz się z wymową. Uczestnicząc w zajęciach, poznasz także kulturę Italii, zwyczaje i tradycje mieszkańców, ich kulinarne upodobnia itd. Dzięki temu poszerzysz swoją wiedzę na temat tego kraju i zamieszkujących go ludzi.

   A może chcesz kontynuować włoski kurs online? W naszej szkole językowej wykwalifikowani lektorzy prowadzą zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania aż do B2. Są to prawdziwi pasjonaci tego, co robią i wiedzą, jak skutecznie uczyć Polaków tego języka. Chętnie odpowiadają na pytania i wyjaśniają niezrozumiałe kwestie.

   Przekonaj się, że nauka włoskiego online jest doskonałą inwestycją w swój rozwój! W ten sposób nie tylko powiększysz zakres własnych kompetencji, ale i otwierasz sobie możliwość nowej ścieżki zawodowej, w firmie z zagranicznym kapitałem. Pomyśl o tym, jak swobodnie będziesz porozumiewać się, zarówno pracując w takim przedsiębiorstwie, jak i wyjeżdżając do Włoch na wakacje. Poznasz ten kraj, który fascynuje nie tylko pięknem krajobrazów, ale i modą, malarstwem, sztuką czy pyszną kuchnią.

   Dzięki wspomnianej już autorskiej metodzie COM-ACTIVA podszkolisz przede wszystkim umiejętności komunikacyjne. Dzięki temu, że weźmiesz udział w lekcjach włoskiego przez internet, poznasz także nowych ludzi. To z nimi będziesz dyskutować na różne tematy i uczyć się swobodnego mówienia w tym języku. Znajdź własną motywację do nauki włoskiego!

   Wybierz kurs językowy
   HISZPAŃSKI
   PORTUGALSKI
   WŁOSKI
   FRANCUSKI

   Dane firmy:
   Sollares Instytut Kultury Romańskiej Jolanta Kowalska
   ul. Warszawska 22A, 05-500 Piaseczno, NIP: 798-110-95-90
   Rachunek bankowy:Alior Bank 78 2490 0005 0000 4530 4922 8797