KURS JĘZYKA PORTUGALSKIEGO ONLINE

BOM DIA!

Portugalski online z lektorami z Portugalii i Brazylii. Podstawą zajęć są dialogi. Mówisz od pierwszych zajęć!

Portugalski online!
Jak to działa?

 • Zajęcia są prowadzone na żywo: widzisz i słyszysz lektora
 • Masz stały dostęp do platformy z materiałami z lekcji
 • Zajęcia odbywają się 2 razy w tyg po 60 min
 • Poziomy grup od A1 do B2
 • Liczba osób w grupie – 5-8 kursantów
 • Lekcje odbywają się na PLATFORMIE SOLLARES, nie musisz instalować dodatkowego
  oprogramowania. Potrzebujesz jedynie stabilne łącze internetowe
 • Po 25 lekcjach przedłużasz kurs o kolejny pakiet
 • Uczestnik może otrzymać Certyfikat określający poziom znajomości języka portugalskiego.

HARMONOGRAM online 2024/25

Portugalski online POZIOM początkujący A1.0 / A1.2.

Liczba lekcji 25 spotkań po 60 min.
Kurs z NATIVE SPEAKEREM
1150,00 zł
Kursy portugalskiego online dla osób początkujących lub po semestrze nauki. Komunikacja w języku portugalskim od pierwszych zajęć, podstawowe słownictwo i zwroty.
  DNI ZAJĘĆ GODZINY ZAJĘĆ Start Cena PLN  
Portugalski online A1.0 Poniedziałek i środa 20:00-21:00 wrzesień 2024 1150,00 zł ZAPISZ SIĘ
Portugalski online A1.2 Poniedziałek i środa 18:00-19:00 wrzesień 2024 1150,00 zł ZAPISZ SIĘ
Portugalski online A1.2 Wtorek i czwartek 19:00-20:00 wrzesień 2024 1150,00 zł ZAPISZ SIĘ;
Portugalski online A1.2 Poniedziałek i środa 19:00-20:00 wrzesień 2024 1150,00 zł ZAPISZ SIĘ
Portugalski online A1.0
Poniedziałek i środa
20:00-21:00
wrzesień 2024
1150,00 zł
ZAPISZ SIĘ
Portugalski online A1.2
Poniedziałek i środa
18:00-19:00
wrzesień 2024
1150,00 zł
ZAPISZ SIĘ
Portugalski online A1.2
Wtorek i czwartek
19:00-20:00
wrzesień 2024
1150,00 zł
ZAPISZ SIĘ
Portugalski online A1.2
Poniedziałek i środa
19:00-20:00
wrzesień 2024
1150,00 zł
ZAPISZ SIĘ

Portugalski online POZIOM średniozaawansowany i zaawansowany A2 / B1/ B2

Liczba lekcji 25 spotkań po 60 min.
Kurs z NATIVE SPEAKEREM
1150,00 zł
Kursy prowadzą native speakerzy, podczas zajęć utrwalanie gramatyki + konwersacje. Kameralne grupy 4-6 osób
  DNI ZAJĘĆ GODZINY ZAJĘĆ Start Cena PLN  
Portugalski online A2.1 Wtorek i czwartek 18:00-19:00 wrzesień 2024 1150,00 zł ZAPISZ SIĘ
Portugalski online A2.2 Poniedziałek i środa 19:00-20:00 wrzesień 2024 1150,00 zł ZAPISZ SIĘ
Portugalski online B1 Wtorek i czwartek 20:00-21:00 wrzesień 2024 1150,00 zł ZAPISZ SIĘ;
Portugalski online B2 Poniedziałek i środa 20:00-21:00 wrzesień 2024 1150,00 zł ZAPISZ SIĘ
Portugalski online A2.1
Wtorek i czwartek
18:00-19:00
wrzesień 2024
1150,00 zł
ZAPISZ SIĘ
Portugalski online A2.2
Poniedziałek i środa
19:00-20:00
wrzesień 2024
1150,00 zł
ZAPISZ SIĘ
Portugalski online B1
Wtorek i czwartek
20:00-21:00
wrzesień 2024
1150,00 zł
ZAPISZ SIĘ
Portugalski online B2
Poniedziałek i środa
20:00-21:00
wrzesień 2024
1150,00 zł
ZAPISZ SIĘ

Formularz kontaktowy

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie moich danych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celach marketingowych przez Blue Public Relations będących właścicielem marki Sollares, w tym informacji o ofertach, promocjach i okazjach.

Zamów ONLINE

Portugalski online
Kurs grupowy

1150 zł za 25 lekcji

Autorska Metoda nauczania Com-Activa

 • Nasza językowa szkoła hiszpańskiego online stawia sobie za cel metodą aktywnej komunikacji COM-ACTIVA. To nasz autorski program, opracowany w ten sposób, że od pierwszych zajęć MÓWISZ.
 • Podstawą zajęć są dialogi, które stanowią bazę i w oparciu o nie budujemy program zajęć.
 • Dialogi nawiązują do codziennych sytuacji, co sprawia ze lekcje angażują słuchaczy.
 • Nauka gramatyki odbywa się naturalnie poprzez kontekst
 • COM-ACTIVA to metoda polegająca na zadawaniu pytań, która angażuje w mówienie
 • Uczymy praktycznych rzeczy, które wykorzystasz w typowych sytuacjach
 • Po jednym semestrze nauki hiszpańskiego online będziesz w stanie komunikować się w
  stopniu podstawowym: hotel, restauracja, ulica, sklep…
 • Nasi lektorzy: kochają nauczać i wiedzą jak uczyć Polaków. Mają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków.

OPINIE naszych słuchaczy

PAWEŁ

5/5

Świetne miejsce do rozpoczęcia nauki jak i szlifowania języka, przede wszystkim hiszpańskiego. Przyjazna atmosfera. Coraz większy, pozytywny wpływ na trochę bezbarwne życie kulturowe w naszej okolicy.

ANNA

5/5

Wspaniale miejsce, gdzie nauka jest przyjemnością. Zajęcia online i małe dobrze dobrane grupy dają poczucie komfortu, i tworzą miłą atmosferę. Niesamowici lektorzy, metodyka nauczania oparta na konwersacji sprzyja szybkiemu przyswajaniu języka, co jest szczególnie ważne dla tych co wyjechali np. do Hiszpanii i chcą się nauczyć języka hiszpańskiego. POLECAM!!!!!!

BEATA

5/5

Korzystam z nauki hiszpańskiego od kilku semestrów i gorąco polecam! Zarówno zajęcia stacjonarne (przed pandemią), jak i on-line (w tej chwili) z przemiłą Vivianą z Chile, która pokazuje nam także takie piękne widoki – jak wulkan -widok z okna Jej domu…

BLOG językowy

LocoMotiva to autorski program nauki hiszpańskiego i języka włoskiego online, który jest nastawiony na komunikację. Wiemy że nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż swobodne przeprowadzenie rozmowy w języku obcym. Dzięki naszemu unikalnemu podejściu do nauczania języków zaczniesz rozmawiać szybciej, niż myślisz! Język hiszpański online i koniec z nudą, stresem, zniechęceniem oraz brakiem efektów. Zarówno Hiszpanie jak i Włosi dużo mówią i co ważne cały czas pytają. Cel naszej szkoły: Będziesz mówił i reagował tak jak oni. Prowadzimy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania od początkującego A1 do B2. Zajęcia w ramach kursu prowadzą Native Speakers oraz filolodzy – wykwalifikowani lektorzy nauczania języka hiszpańskiego i włoskiego jako obcego. Zapraszamy na lekcje do naszej szkoły online zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Znajomość angielskiego jest międzynarodowym standardem, niemiecki pozwala na łatwiejsze znalezienie pracy u naszych zachodnich sąsiadów, a francuski to standard w dyplomacji i polityce, jednak spośród wszystkich języków o europejskim rodowodzie właśnie hiszpańskim posługuje się najwięcej osób na świecie (400-500 mln). W skali całego globu więcej ludzi rozmawia tylko po chińsku (950 mln), ale wynika to z dużej liczebności tej narodowości, a nie stopnia rozpowszechnienia. Posługując się wyłącznie tym kryterium, wywodzący z Półwyspu Iberyjskiego system komunikacji należy uznać za najbardziej umiędzynarodowiony na świecie.

Hiszpański, którego nauka online odbywa się w ramach kursów organizowanych przez naszą szkołę, poza swoją ojczyzną jest używany też w takich krajach jak m.in.:
Meksyk, Kolumbia, Argentyna, USA, Peru, Wenezuela, Brazylia, Chile, Kuba, Ekwador.

Jeżeli więc planujesz wyjazd do Ameryki Południowej – szczególnie na własną rękę i na dłuższy czas, np. na kilkutygodniową wycieczkę, do pracy albo z myślą o edukacji – szybki kurs podstawowy online zgłębiający język hiszpański dla początkujących z udziałem doświadczonego lektora z pewnością będzie bardzo przydatny. Zapisz się na lekcje w naszej szkole i przekonaj, że to dobra decyzja – również z uwagi na atrakcyjną cenę.

Innym powodem, dla którego warto brać udział w zajęciach, jest łatwość, z jaką przychodzi przyswajanie wiedzy, tym bardziej, gdy odbywają się one pod okiem doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych lektorów. Hiszpański jest bowiem stosunkowo prosty, a przy tym jego znajomość ułatwia naukę innych języków romańskich, jak francuski, włoski, portugalski czy rumuński.

Rekomendujemy naukę również ze względu na niezwykłe bogactwo iberyjskiej kultury. Literatura, film, muzyka, malarstwo, architektura – na każdym z tych obszarów południowoeuropejski kraj zapisał się dużymi zgłoskami w historii, dlatego zdecydowanie warto posiąść umiejętność rozumienia wielkich dzieł w oryginale. Odbywająca się w naszej szkole nauka obejmująca lekcje online, których tematem jest język hiszpański od podstaw dla dzieci i początkujących dorosłych, ułatwia samodzielne poznawanie iberyjskich i południowoamerykańskich książek oraz dzieł kinematografii.

Dlaczego warto brać lekcje hiszpańskiego online?

Za udziałem w zdalnej nauce przemawia przede wszystkim oszczędność czasu. Zamiast wydawać pieniądze i poświęcać czas na dojazdy na lekcje do szkoły stacjonarnej wystarczy uruchomić komputer i we własnym domu rozpocząć kurs języka hiszpańskiego online. Cena jest też odpowiednio niższa, ponieważ znika konieczność wynajmowania pomieszczeń. Ponadto technologie obecnie wykorzystane do edukacji przez internet są na tyle zaawansowane, że pozwalają na sprawne przeprowadzenie zajęć bez ograniczeń. Tym bardziej w naszej szkole, w której do nauki używany autorskiego, maksymalnie sprawnego i bezpiecznego oprogramowania.

Dlaczego warto zapisać się na kurs hiszpańskiego online w Sollares?

Decydując się na kursy i lekcje języka hiszpańskiego online, dostajesz materiały, dzięki którym edukacja z lektorem od podstaw przebiega sprawniej. Ponieważ pomoce są dostępne na naszej platformie internetowej, masz do nich dostęp w dowolnej chwili i na tak długi czas, jak tylko zechcesz. Doświadczona kadra odpowiednio wykwalifikowanych native speakerów z różnych zakątków świata daje pewność wysokiego poziomu merytorycznego lekcji.

W naszej szkole dbamy także o przyjazną atmosferę. Robimy wszystko, żeby uczestnicy rozpoczynali lekcje z entuzjazmem i czekali na naukę z niecierpliwością, a po zakończeniu kursu chcieli rozpocząć kolejny, tym razem nie podstawowy, dla dzieci czy początkujących, ale już bardziej zaawansowany. Język hiszpański online to pewna inwestycja w kompetencje komunikacyjne – skorzystaj z atrakcyjnych cen, zapisz się na zajęcia i przekonaj o tym osobiście!

Wiemy że nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż swobodne przeprowadzenie rozmowy w języku obcym. Dzięki naszemu unikalnemu podejściu do nauczania języków zaczniesz rozmawiać szybciej, niż myślisz! Język hiszpański online i koniec z nudą, stresem, zniechęceniem oraz brakiem efektów. 

Zarówno Hiszpanie jak i Włosi dużo mówią i co ważne cały czas pytają. Cel naszej szkoły: Będziesz mówił i reagował tak jak oni. Prowadzimy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania od początkującego A1 do B2. Zajęcia w ramach kursu prowadzą Native Speakers oraz filolodzy – wykwalifikowani lektorzy nauczania języka hiszpańskiego i włoskiego jako obcego.