LOCOMOTIVA

Kurs języka portugalskiego online

Stworzyliśmy autorski program nauki języka portugalskiego, który jest nastawiony na komunikację. Wiemy, że nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż swobodne przeprowadzenie rozmowy w języku obcym. Organizujemy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania od A1 do B2. Zajęcia prowadzą Native Speakers oraz filolodzy – wykwalifikowani lektorzy nauczania języka portugalskiego jako obcego.

Język portugalski jest 7 najczęściej używanym językiem na świecie. Łącznie ponad 350 mln ludzi włada portugalskim jako językiem ojczystym. Portugalski jest językiem urzędowym w 9 krajach. Poza Portugalią i Brazylią po portugalsku mówi się w Angoli, Wyspie Zielonego Przylądka, Mozambiku i Makau. Mówiąc po portugalsku można zatem zwiedzić pół świata – od Ameryki po Afrykę czy Azję.

Locomotiva jak to działa?

• Zajęcia języka portugalskiego są prowadzone na żywo: widzisz i słyszysz lektora
• Masz stały dostęp do platformy z materiałami z lekcji
• Lekcje odbywają się 2 razy w tyg po 60 min
• LocoMotiva to zajęcia w kameralnych 4-6 osobowych grupach

Terminy zajęć - NOWE grupy

POZIOMGRUPADZIEŃGODZINA
A1Dorośliwtorek i czwartek18:00-19:00
A2Dorośliponiedziałek i środa20:00-21:00

Ceny kursów portugalskiego

Pracujemy w oparciu o metodę aktywnej komunikacji, dlatego zajęcia odbywają się w małych 4-6 osobowych grupach. Koszt zajęć to 35 zł/ 60 minut

Koszty pakietów - pół semestru:
• poziomy od A1 do B2 (4 -6 osób w grupie) = 875 zł

• W ramach kursu otrzymujesz: materiały w plikach pdf do pobrania
• Lekcje odbywają się na PLATFORMIE SOLLARES, nie musisz instalować dodatkowego oprogramowania. Potrzebujesz jedynie stabilne łącze internetowe
• Po 25 lekcjach przedłużasz kurs o kolejny pakiet, Locomotiva jedzie cały czas
• Uczestnik może otrzymać Certyfikat określający poziom znajomości języka portugalskiego.

Autorska Metoda nauczania Com-Activa

• Uczymy metodą aktywnej komunikacji COM-ACTIVA. To nasz autorski program, opracowany w ten sposób, że od pierwszych zajęć MÓWISZ.
Podstawą zajęć są dialogi, które stanowią bazę i w oparciu o nie budujemy program zajęć.
• Dialogi nawiązują do codziennych sytuacji, co sprawia ze lekcje angażują słuchaczy.
Nauka gramatyki odbywa się naturalnie poprzez kontekst
• COM-ACTIVA to metoda polegająca na zadawaniu pytań, która angażuje w mówienie
Uczymy praktycznych rzeczy, które wykorzystasz w typowych sytuacjach
• Po jednym semestrze nauki będziesz w stanie komunikować się w stopniu podstawowym: hotel, restauracja, ulica, sklep…
Nasi lektorzy: kochają nauczać i wiedzą jak uczyć Polaków. Mają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków.

Zajęcia indywidualne portugalskiego
Opracowujemy Indywidualny program nauczania dla każdego kursanta. Również prowadzimy kursy przygotowujące do egzaminów.

Termin zajęć ustalamy indywidualnie
• Zajęcia są prowadzone na żywo: widzisz i słyszysz lektora
• Masz stały dostęp do platformy z materiałami z lekcji

Ceny kursów indywidualnych
• Jedna osoba -110 zł/ 60 min
• Dwie osoby 60 zł / 60 min / osoby
• Sprzedaż kursów w pakietach po 15 lekcji

Dlaczego portugalski?

• Mówiąc po portugalsku można zwiedzić pół świata – od Ameryki po Afrykę czy Azję
• Portugalski to język fado- gatunku muzycznego wywodzącego się z Portugalii, nazywanego muzyką duszy i tęsknoty
• Nauka portugalskiego pomoże ci nauczyć się innych języków romańskich takich jak francuski, hiszpański i włoski.

Dlaczego kurs portugalskiego online się opłaca?

Specjalizując się w nauce języków romańskich, proponujemy Ci profesjonalny kurs portugalskiego online. Dlaczego warto się go uczyć? Chociażby dlatego, że zajmuje siódme miejsce wśród najczęściej używanych na świecie. Posługują się nim mieszkańcy Portugalii oraz m.in. Brazylii, Gwinei, Republiki Zielonego Przylądka, Mozambiku czy Angoli. Możesz zapisać się na naukę indywidualną lub w małych grupach. Podczas zajęć dowiesz się m.in. że portugalski występuję w dwóch równoprawnych i oficjalnych wariantach: europejskim i brazylijskim. Różnią się one głównie wymową i miejscem obowiązywania. Pierwszy z nich używany jest Portugalii i portugalskojęzycznych krajach afrykańskich, a drugi tylko w Brazylii.

Na kursach konwersacyjnych online pozbędziesz się bariery językowej oraz poszerzysz słownictwo z zagadnień, którymi się interesujesz. W przypadku lekcji indywidualnych dobór materiału, tempo jego realizacji dopasowana jest do Ciebie oraz potrzeb i oczekiwań, jakie masz. Podobnie jest z terminami oraz częstotliwością spotkań, które dostosowujemy do Twoich możliwości czasowych.

Zajęcia prowadzimy zawsze na żywo i według własnej autorskiej koncepcji COM-ACTIVA. Co więcej, w związku z tym, że nauka portugalskiego online odbywa się z native speakerem, Twój wysiłek intelektualny związany z koniecznością używania obcej mowy w krótkim czasie przyniesie zauważalne efekty! Zaczniesz się bowiem przestawiać na myślenie w innym języku. Podczas rozmów z naszym native speakerem poznasz także wiele anegdot i interesujących historii z jego rodzinnych stron. To jeden z elementów stosowanych podczas kursu, który pomoże Ci w zrozumieniu języka.

Czy wiesz, że proponowana przez nas nauka portugalskiego online ułatwi Ci naukę innego języka romańskiego (hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego), który znajdziesz w ofercie naszej szkoły?

Dzięki jego znajomości będziesz mógł też odkrywać świat, podróżować po wspominanych wyżej państwach, poznać ich kulturę oraz tradycję. A może nawet pewnego dnia zamieszkasz w którymś z tych krajów? Czy wiesz, że portugalski to też drugi najważniejszy język w anglojęzycznym świecie? Umiejętność posługiwania się nim jest często poszukiwana i doceniana w wielu organizacjach międzynarodowych. Znając go, stwarzasz sobie możliwości pracy za granicą.

Nauka portugalskiego z native spikerem

Jeśli tradycyjny kurs w szkole nie interesuje Cię, możesz spróbować nauki portugalskiego online. A może uczyłeś się go już dawno i teraz chciałbyś odświeżyć swoją wiedzę? Przekonaj się, że z pułapu wiecznie początkującego możesz zajść bardzo wysoko. Proponujemy Ci bowiem kurs podstawowy oraz rozszerzony. Masz możliwość przejść go od poziomu A1 do B2 – indywidualnie lub grupowo.

Dzięki temu, że kurs obejmujący portugalski online prowadzi doświadczony native speaker, pomoże Ci szybko przełamać barierę językową. Przekonasz się, z jaką łatwością zaczniesz praktycznie wykorzystywać zdobyte umiejętności w zakresie komunikacji, używać poznanych słów czy zwrotów, za pomocą którym poradzisz sobie w różnych codziennych sytuacjach. Dzięki regularnym konwersacjom z native speakerem zyskasz pewność w posługiwaniu się obcym językiem, a Twoje wypowiedzi nabiorą płynności. Taka forma pozwoli Ci też uniknąć błędnej wymowy oraz zwiększy Twoją szansę na poszerzenie zasobu słownictwa. Ponadto każdy dialog stanie się bardziej naturalny i spontaniczny.

Kurs portugalskiego online z native speakerem ma jeszcze jedną zaletę. Jest nią oryginalny akcent lektora, który również przyda Ci się np. przed planowanym wyjazdem za granicę. Osoby, które pracują w naszej szkole językowej, robią to z wielkiej pasji. Dlatego zajęcia z nimi mogą zmotywować Cię do zaangażowania się w nie i rozbudzić chęć poznania obcej kultury – od początku lub na nowo.

Chcesz poprawić swoje umiejętności konwersacji w obcym języku? Polecamy spotkania z native speakerem! Jeśli do tej pory brakowało Ci czasu, aby zacząć naukę portugalskiego online, albo nie wiedziałeś, jak się za to zabrać, zapisz się do nas na lekcje grupowe lub indywidualne! Przekonaj się, że znajomość tego języka może przynieść Ci wiele korzyści!

Wybierz kurs językowy
HISZPAŃSKI
PORTUGALSKI
WŁOSKI
FRANCUSKI

Dane firmy:
BLUE Public Relations Jolanta Kowalska
ul. Warszawska 22A, 05-500 Piaseczno, NIP: 798-110-95-90
Rachunek bankowy:Alior Bank 78 2490 0005 0000 4530 4922 8797