HISZPAŃSKI DLA DYSLEKTYKÓW

HOLA!

Dyslektycy są w stanie nauczyć się języka hiszpańskiego na wysokim poziomie.
Metodę i tempo nauki dostosujemy do potrzeb Słuchacza.

Metodologia nauczania dla dyslektyków

 • Dostosowujemy program nauczania do potrzeb słuchaczy z dysleksją. Nauka odbywa się w ich tempie! Osoby cierpiące na dysleksję są w stanie nauczyć się każdego języka, ale potrzebują więcej czasu i odpowiedniej metody nauczania.
 • Dyslektyk może nauczyć się języka hiszpańskiego na bardzo wysokim poziomie! Należy zmienić metodę nauczania i dostosować ją do indywidualnych potrzeb słuchacza z dysleksją.
 • Dyslektycy robią szybki progres w nauce hiszpańskiego. Język hiszpański z prostymi regułami wymowy, jest językiem łatwiejszym dla dyslektyków w porównaniu z językami, gdzie występuje dużo niemych liter czy też niekonwencjonalna pisownia (angielski, francuski). To jest bardzo motywujące.
 • Powtórki i utrwalanie poznanego materiału, są szczególnie ważne w przypadku dyslektyków zarówno w formie pisemnej jak i ustnej. To baza metodologii nauczania w Sollares (nie tylko w przypadku osób z dysleksją)

„Jesteśmy pierwszą szkołą językową, która oferuje specjalny program nauki języka hiszpańskiego dla DYSLEKTYKÓW. To unikatowa oferta.

Od prawie 9 lat codziennie kontaktujemy się z kursantami Sollares. Nasza komunikacja to nie tylko maile, ale przede wszystkim rozmowy. Znamy zatem naszych słuchaczy i ich potrzeby. Jest spora grupa osób zarówno dzieci jak i dorosłych, z którymi należy pracować inaczej. Są to osoby ze zdiagnozowaną dyslekcją. Tak narodził się pomysł na stworzenie takiego programu. Wśród lektorów Sollares pracują nauczyciele , którzy od wielu lat specjalizują się w pracy z dyslektykami. Są to native speakerzy z wieloletnią praktyką w prowadzeniu takich kursów.

Kursy prowadzimy na platformie online. Pracujemy w małych grupach do 4 osób lub indywidualnie.

Do nauczania podchodzimy z pasją. Zapraszamy na dedykowane kursy hiszpańskiego dla dyslektyków. Polecam!

Jolanta Sollares

Lektorzy - native speakerzy

 • Nauczyciele w Sollares, wiedzą jak pracować z dyslektykami. Dyslektycy mają problemy z nauką języków obcych, bo w wielu szkołach opiera się ona głównie na umiejętności czytania i przepisywania. W Sollares stosujemy metody skierowane na dyslektyków.
 • Podstawą nauki jest komfort i atmosfera podczas zajęć. Dyslektycy często mają obniżoną samoocenę i są zniechęceni do nauki. Często ukrywają dysleksję. Nauczyciel który zna problemy uczniów, jego uwaga, empatia i cierpliwość potrafią czynić CUDA.

Oferta

Kurs indywidualny on-line hiszpański dla dyslektyków

Pakiet 15 lekcji po 60 min
Spotkania raz lub 2 x w tygodniu
Dzieci od 8 roku i osoby dorosłe
Lektor native speaker specjalizujący się w pracy z dyslektykami
Cena pakietu 15 spotkań 2250 zł (150 zł za spotkanie 60 min

Lektorzy SOLLARES

Kluczem do dobrze poprowadzonej lekcji językowej, zawsze jest LEKTOR. Rekrutujemy lektorów z CAŁEGO ŚWIATA. Oto ONI !

Raffaella

Włochy

Viviana

Chile

Formularz kontaktowy

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie moich danych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celach marketingowych przez Blue Public Relations będących właścicielem marki Sollares, w tym informacji o ofertach, promocjach i okazjach.

Sprawdź swój poziom hiszpańskiego, francuskiego lub włoskiego!

Nie wiesz jak ocenić swój poziom znajomości języka? Nic prostszego! Przygotowaliśmy dla Ciebie DARMOWY test, który sprawdzi Twoją wiedzę!

Autorska Metoda nauczania Com-Activa

 • Nasza językowa szkoła hiszpańskiego online stawia sobie za cel metodą aktywnej komunikacji COM-ACTIVA. To nasz autorski program, opracowany w ten sposób, że od pierwszych zajęć MÓWISZ.
 • Podstawą zajęć są dialogi, które stanowią bazę i w oparciu o nie budujemy program zajęć.
 • Dialogi nawiązują do codziennych sytuacji, co sprawia ze lekcje angażują słuchaczy.
 • Nauka gramatyki odbywa się naturalnie poprzez kontekst
 • COM-ACTIVA to metoda polegająca na zadawaniu pytań, która angażuje w mówienie
 • Uczymy praktycznych rzeczy, które wykorzystasz w typowych sytuacjach
 • Po jednym semestrze nauki hiszpańskiego online będziesz w stanie komunikować się w
  stopniu podstawowym: hotel, restauracja, ulica, sklep…
 • Nasi lektorzy: kochają nauczać i wiedzą jak uczyć Polaków. Mają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków.

OPINIE naszych słuchaczy

BEATA
5/5

Korzystam z nauki hiszpańskiego od kilku semestrów i gorąco polecam! Zarówno zajęcia stacjonarne (przed pandemią), jak i on-line (w tej chwili) z przemiłą Vivianą z Chile, która pokazuje nam także takie piękne widoki – jak wulkan -widok z okna Jej domu…

DOROTA
5/5

Do szkoły Sollares trafiłam „tylko” na krótki kurs wakacyjny, a zostałam na dłużej…Odpowiada mi profesjonalizm Lektorów, forma nauki online, super Grupa, podręczniki z których korzystamy, platforma do nauki -jasna i przejrzysta. Z czystym sumieniem polecam szkołę, w której Właścicielka i Pracownicy są życzliwi i elastyczni dla Kursantów.

KAROLINA
5/5

Serdecznie polecam! Jestem w trakcie kursu i podczas mojej podróży do Meksyku dogadałam się po hiszpańsku z każdym. 🙂
Super ceny, super zaangażowanie, wspaniali lektorzy. 5/5!