Felix - Hiszpania

Urodzony w Madrycie. W Polsce mieszka od 12 lat gdzie realizuje swoje życiowe pasje. Z pozoru różne ale mające jeden wspólny fundamentalny element- kontakt z drugim człowiekiem. Jedną z nich jest nauczanie języka hiszpańskiego, drugą fotografia.

Marcos - Chile

Ukończył filologię Hiszpańskojęzyczną na Uniwersytecie w Santiago de Chile. Jest pisarzem, który na w swoim dorobku wiele publikacji. Z zamiłowania nauczyciel. Marcos jest również uzdolnionym rysownikiem. W Sollares prowadzi zajęcia Arte en Espanol które łączą zajęcia językowe z plastycznymi.

Daniel - Hiszpania

Urodzony w Madrycie – malarz, grafik, ilustrator, reżyser, scenarzysta, aktor. Studiował Sztuki Piękne na madryckim Uniwersytecie Complutense. Ostatni rok swoich studiów odbył na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, gdzie mieszka od 2006 roku.

Beatriz - Wenezuela

Sopranistka, logopeda, pedagog. Przyjechała do Polski z Caracas. Współpracowała z Instytutem Cervantes prowadząc kursy dla dzieci jak i dla nauczycieli języka hiszpańskiego. W Polsce mieszka od 30 lat. Wkrótce ukaże się jej płyta solowa w wersji hiszpańskiej. W Sollares będzie prowadziła zajęcia językowe dla dzieci  wg. jej autorskiej metody.

Ana (Maluna)- Hiszpania

Absolwentka Produkcji Filmowej w Alfonso X el Sabio w Hiszpanii. Brała udział w produkcji serialu „Uwaga hiszpański” z Jesusem Garcia. W Polsce mieszka od 4 lat. Jest nauczycielem języka hiszpańskiego. Uczy zarówno dzieci jak i osoby dorosłe. Jej pasją są filmy wideo które nagrywa w każdej wolnej chwili. Uwielbia naszą rodzimą kuchnię. Fascynuje ją Polska, którą zwiedza podróżując po kraju wraz z grupą przyjaciół.

Marco - Włochy

Pochodzi z Padwy, gdzie ukończył studia magisterskie na wydziale literatury. W Polsce mieszka ponad rok. Jest doktorantem na wydziale Italianistyki na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie prowadzi również zajęcia ze studentami. Jak każdy Włoch tęskni za słońcem i włoską kuchnią. Interesuje się literaturą i współczesnym kinem.

Izabela

Lektor i tłumacz przysięgły języka włoskiego. Absolwentka Podyplomowych Studiów dla Tłumaczy Konferencyjnych na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, a także członkinią Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS. We wszystkim co robi, stawia na profesjonalizm i wysoką jakość. Prywatnie mama dwóch wspaniałych córek, miłośniczka porannego espresso, filmów Giuseppe Tornatore i pasjonatka win! Nie tylko włoskich…

Kinga

Studia na Italianistyce UW podjęła z miłości do Włoch. Ta kultura i język pochłonęły ją bezpowrotnie, dlatego świetnie rozumie entuzjazm i rozterki każdego ucznia. Kocha gotować, a włoska kuchnia to jej specjalność. W wolnym czasie ucieka do Piemontu i szuka tradycyjnych przepisów z różnych regionów, którymi udowadnia, że Włochy to znacznie więcej niż pizza i pasta.

Paweł

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego z wyróżnieniem na kierunku filologia włoska. Sprawnie komunikuje się także po angielsku i po hiszpańsku. Posiada przygotowanie pedagogiczne. Lubi podróżować, pracować w ogrodzie i odkrywać nowe smaki. Chórzysta, uczestnik IX Międzynarodowej Olimpiady Astronomicznej.

David- Hiszpania

Pochodzi z Oviedo w Hiszpanii. Studiował Architekturę na Politechnice w Madrycie. Z zamiłowania artysta malarz, aktor. Jak twierdzi praca nauczyciela wiąże się z kreacją i niezależnością. Uwielbia kontakt z oryginalnymi, otwartymi ludźmi. Wolny czas spędza ze swoimi przyjaciółmi, lubi też oglądać stare filmy. Jego ulubiona polska wokalistka to Violetta Villas.

Olga

Hiszpański jest jej pasją, którą zgłębia od ponad 7 lat. Tłumaczenia  i znawczyni kultury krajów hiszpańskojęzycznych. Ukończyła iberystykę na SWPS. Marzy o wyjeździe do Meksyku. Dlaczego została nauczycielką języka hiszpańskiego? Uwielbia dzielić się swoją wiedzą. Uważa że film i piosenka to często najlepszy podręcznik 🙂

Anna - Francja

Absolwentka wydziału Filologii Romańskiej na Uniwersytecie Warszawskim i nauczycielką języka francuskiego. Uczy tego  języka  od wielu lat (zaczęła już w trakcie studiów), obecnie pracuje w liceum w Piasecznie, ale pracowała również w szkole podstawowej i gimnazjum. Chociaż wykonuje ten zawód od wielu lat, dalej  czerpie z jego uprawiania wiele przyjemności i jest on jej pasją.Francja jest krajem, który od lat  fascynuje Annę i który odwiedziła wielokrotnie.
“Moim marzeniem jest dotrzeć kiedyś do francuskich terytoriów zamorskich, na Martynikę, do Gujany. Jestem wielbicielką podróżowania, wycieczek rowerowych, turystki kulinarnej: odkrywania smaków kuchni lokalnych. Od kilku lat łączę zamiłowanie do mojej profesji i podróży po Europie: uczestniczę w kursach programu Erasmus, dzięki którym doskonalę się jako nauczyciel i odkrywam różne zakątki naszego kontynentu”

David- Brazylia

Urodził się w Brazylii w Sao Paulo. Absolwent Wyższej Szkoły Marketingu i Reklamy. Nauczyciel języka angielskiego i portugalskiego. Jest osobą kreatywną, w swoim CV ma wiele kampanii reklamowych, które wdrażał pracując jako Art Director. Nauczanie należy do grupy zawodów kreatywnych, dlatego też David odnajduje się w tym zawodzie bardzo dobrze. Uwielbia pracę z drugim człowiekiem, jest cierpliwy, metodyczny i empatyczny. Interesuje się sztuką, w wolnych chwilach maluje.

Agata- Brazylia

Absolwentka Universidade Nova de Lisboa wydziału historii. Obecnie doktorantka na Uniwersytecie Warszawskim. Pracuje jako wykładowca, naucza języka portugalskiego. Założycielka fundacji Terra Brazilis. Komunikatywna, otwarta o niespożytej energii. Zajęcia z nią są inspirujące i bardzo efektywne.

Barbara- Francja

Absolwentka Filologii Romańskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Szkoły Prawa Francuskiego UJ i Université d’Orléans. Pasjonatka języka francuskiego i nauczania, co daje wybuchową mieszankę ciekawych i dynamicznych zajęć. Specjalizuje się w nauczaniu zdalnym, wyszukując najciekawsze aplikacje i materiały, motywujące i angażujące każdego z kursantów. Prywatnie miłośniczka książek, pływania i wrotek. Relaksuje się przy muzyce Francisa Cabrel.
 
ZALOGUJ SIĘ