Felix - Hiszpania

Urodzony w Madrycie. W Polsce mieszka od 12 lat gdzie realizuje swoje życiowe pasje. Z pozoru różne ale mające jeden wspólny fundamentalny element- kontakt z drugim człowiekiem. Jedną z nich jest nauczanie języka hiszpańskiego, drugą fotografia.

Marcos - Chile

Ukończył filologię Hiszpańskojęzyczną na Uniwersytecie w Santiago de Chile. Jest pisarzem, który na w swoim dorobku wiele publikacji. Z zamiłowania nauczyciel. Marcos jest również uzdolnionym rysownikiem. W Sollares prowadzi zajęcia Arte en Espanol które łączą zajęcia językowe z plastycznymi.

Daniel - Hiszpania

Urodzony w Madrycie – malarz, grafik, ilustrator, reżyser, scenarzysta, aktor. Studiował Sztuki Piękne na madryckim Uniwersytecie Complutense. Ostatni rok swoich studiów odbył na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, gdzie mieszka od 2006 roku.

Beatriz - Wenezuela

Sopranistka, logopeda, pedagog. Przyjechała do Polski z Caracas. Współpracowała z Instytutem Cervantes prowadząc kursy dla dzieci jak i dla nauczycieli języka hiszpańskiego. W Polsce mieszka od 30 lat. Wkrótce ukaże się jej płyta solowa w wersji hiszpańskiej. W Sollares będzie prowadziła zajęcia językowe dla dzieci  wg. jej autorskiej metody.

Ana (Maluna)- Hiszpania

Absolwentka Produkcji Filmowej w Alfonso X el Sabio w Hiszpanii. Brała udział w produkcji serialu „Uwaga hiszpański” z Jesusem Garcia. W Polsce mieszka od 4 lat. Jest nauczycielem języka hiszpańskiego. Uczy zarówno dzieci jak i osoby dorosłe. Jej pasją są filmy wideo które nagrywa w każdej wolnej chwili. Uwielbia naszą rodzimą kuchnię. Fascynuje ją Polska, którą zwiedza podróżując po kraju wraz z grupą przyjaciół.

Lourdes- Hiszpania

Lourdes pochodzi z Madrytu jest dyplomowaną nauczycielką hiszpańskiego i francuskiego,praca jest jej prawdziwą pasją,uwielbia towarzyszyć swoim uczniom w przygodzie zwanej nauką. Swoją artystyczną i kreatywną duszę rozwija poprzez teatr.
W wolnych chwilach niekończąca się kawa ze znajomymi albo wspólne gotowanie ze znajomymi to to co ją odpręża

Natalia- Hiszpania

Hiszpanka która uwielbia swój kraj. Zjeździła ją wzdłuż i wszerz, zna ją „od podszewki” . Z wykształcenia dziennikarka i fotografka oraz nauczycielka hiszpańskiego z wieloletnim stażem. Absolwentka nauk społecznych i komunikacji na Universidad de Navarra.
Otwarta i bezpośrednia kocha podróże zwiedziła nie tylko całą Hiszpanię i znaczną część Europy, ale też Azję i Afrykę. W podróżach szuka przede wszystkim odkrywania miejsc poprzez kulturę,to samo stara się przekazywać swoim uczniom.

Wilder Luis - Kolumbia

Pochodzi z Kolumbii i chodź z wykształcenia jest dziennikarzem to jego prawdziwą pasję stanowi nauczanie hiszpańskiego oraz jego historia. Jak sam mówi dziennikarzem został przez mamę która zaszczepiła w nim  miłość do muzyki, radia i magicznych historii Lorki ,Marqueza i innych.
Jak sam mówi „magia i kreowanie nowych rzeczy nie pozwala mi się nudzić,mogę zostać dzieckiem tworzącym swoją historię. Właśnie tą radość kreatywnej kreacji  dzięki językowi chcę przekazać moim uczniom szczególnie tym najmłodszym”
Felix de Vega

Izabela

Lektor i tłumacz przysięgły języka włoskiego. Absolwentka Podyplomowych Studiów dla Tłumaczy Konferencyjnych na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, a także członkinią Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS. We wszystkim co robi, stawia na profesjonalizm i wysoką jakość. Prywatnie mama dwóch wspaniałych córek, miłośniczka porannego espresso, filmów Giuseppe Tornatore i pasjonatka win! Nie tylko włoskich…

Kinga

Studia na Italianistyce UW podjęła z miłości do Włoch. Ta kultura i język pochłonęły ją bezpowrotnie, dlatego świetnie rozumie entuzjazm i rozterki każdego ucznia. Kocha gotować, a włoska kuchnia to jej specjalność. W wolnym czasie ucieka do Piemontu i szuka tradycyjnych przepisów z różnych regionów, którymi udowadnia, że Włochy to znacznie więcej niż pizza i pasta.

Paweł

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego z wyróżnieniem na kierunku filologia włoska. Sprawnie komunikuje się także po angielsku i po hiszpańsku. Posiada przygotowanie pedagogiczne. Lubi podróżować, pracować w ogrodzie i odkrywać nowe smaki. Chórzysta, uczestnik IX Międzynarodowej Olimpiady Astronomicznej.
Felix de Vega

David- Hiszpania

Pochodzi z Oviedo w Hiszpanii. Studiował Architekturę na Politechnice w Madrycie. Z zamiłowania artysta malarz, aktor. Jak twierdzi praca nauczyciela wiąże się z kreacją i niezależnością. Uwielbia kontakt z oryginalnymi, otwartymi ludźmi. Wolny czas spędza ze swoimi przyjaciółmi, lubi też oglądać stare filmy. Jego ulubiona polska wokalistka to Violetta Villas.

Olga

Hiszpański jest jej pasją, którą zgłębia od ponad 7 lat. Tłumaczenia  i znawczyni kultury krajów hiszpańskojęzycznych. Ukończyła iberystykę na SWPS. Marzy o wyjeździe do Meksyku. Dlaczego została nauczycielką języka hiszpańskiego? Uwielbia dzielić się swoją wiedzą. Uważa że film i piosenka to często najlepszy podręcznik 🙂

Anna - Francja

Absolwentka wydziału Filologii Romańskiej na Uniwersytecie Warszawskim i nauczycielką języka francuskiego. Uczy tego  języka  od wielu lat (zaczęła już w trakcie studiów), obecnie pracuje w liceum w Piasecznie, ale pracowała również w szkole podstawowej i gimnazjum. Chociaż wykonuje ten zawód od wielu lat, dalej  czerpie z jego uprawiania wiele przyjemności i jest on jej pasją.Francja jest krajem, który od lat  fascynuje Annę i który odwiedziła wielokrotnie.
“Moim marzeniem jest dotrzeć kiedyś do francuskich terytoriów zamorskich, na Martynikę, do Gujany. Jestem wielbicielką podróżowania, wycieczek rowerowych, turystki kulinarnej: odkrywania smaków kuchni lokalnych. Od kilku lat łączę zamiłowanie do mojej profesji i podróży po Europie: uczestniczę w kursach programu Erasmus, dzięki którym doskonalę się jako nauczyciel i odkrywam różne zakątki naszego kontynentu”
www.felixdevega.com | © Felix de Vega

David- Brazylia

Urodził się w Brazylii w Sao Paulo. Absolwent Wyższej Szkoły Marketingu i Reklamy. Nauczyciel języka angielskiego i portugalskiego. Jest osobą kreatywną, w swoim CV ma wiele kampanii reklamowych, które wdrażał pracując jako Art Director. Nauczanie należy do grupy zawodów kreatywnych, dlatego też David odnajduje się w tym zawodzie bardzo dobrze. Uwielbia pracę z drugim człowiekiem, jest cierpliwy, metodyczny i empatyczny. Interesuje się sztuką, w wolnych chwilach maluje.

Agata- Brazylia

Absolwentka Universidade Nova de Lisboa wydziału historii. Obecnie doktorantka na Uniwersytecie Warszawskim. Pracuje jako wykładowca, naucza języka portugalskiego. Założycielka fundacji Terra Brazilis. Komunikatywna, otwarta o niespożytej energii. Zajęcia z nią są inspirujące i bardzo efektywne.

Barbara- Francja

Absolwentka Filologii Romańskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Szkoły Prawa Francuskiego UJ i Université d’Orléans. Pasjonatka języka francuskiego i nauczania, co daje wybuchową mieszankę ciekawych i dynamicznych zajęć. Specjalizuje się w nauczaniu zdalnym, wyszukując najciekawsze aplikacje i materiały, motywujące i angażujące każdego z kursantów. Prywatnie miłośniczka książek, pływania i wrotek. Relaksuje się przy muzyce Francisa Cabrel.
 
ZALOGUJ SIĘ

Logowanie

Nie pamiętasz hasła?