Język WŁOSKI dla firm

Współpracujesz z Włochami?
Poszukujesz kreatywnego benefitu dla swoich pracowników?

Instytut Kultury Romańskiej SOLLARES organizuje EFEKTYWNE kursy języka włoskiego dla firm. Takie jakich potrzebujesz, dostosowane do Twoich potrzeb!

Instytut SOLLARES powstał z miłości do języka hiszpańskiego. W naszych działaniach zawsze kierujemy się pasją ! Od 9 lat prowadzimy kursy języka hiszpańskiego dla firm. Uczymy w oparciu o własną metodę – ComActiva nastawioną na komunikację. To co wyróżnia SOLLARES to wyjątkowa kadra lektorów. Są to zawsze native speakerzy, profesjonalni nauczyciele języka hiszpańskiego. Ludzie kreatywni, działający z pasją ! Rekrutujemy lektorów z całego świata.

Jesteśmy zawsze blisko ludzi. Dla nas zawsze najważniejszy jest człowiek i jego potrzeby. Współpracę rozpoczynamy od rozmowy, od poznania potrzeb i preferencji naszych klientów. Dopiero potem przygotowujemy propozycję współpracy. Zapraszam do rozmowy 🙂

Jolanta Sollares – założycielka Instytutu Kultury Romańskiej SOLLARES

Podnieś poziom komunikacji z kontrahentami z Włoch

Twoja firma współpracuje z rynkiem włoskim? Dzięki komunikacji pracowników firmy w języku włoskim, współpraca wejdzie na wyższy poziom. Komunikacja jest podstawą każdego biznesu, to od niej jest uzależniony rozwój firmy! Włosi preferują komunikację w swoim języku. Kurs języka włoskiego w Twojej firmie to inwestycja, która przyniesie wymierne korzyści. A dzięki naszym skutecznym metodom, nauka będzie nie tylko przyjemna, ale również efektywna. Gwarantujemy efekty już po pierwszym miesiącu nauki!

Jak
przygotowujemy
szkolenia włoskiego
dla firm?

Podczas kursu włoskiego dla firm pracownicy podnoszą swoje kompetencje językowe w kluczowych obszarach:

  • komunikacja
  • korespondencja biznesowa
  • prezentacja produktów
  • negocjacje

Chcesz wypracować strategie komunikacyjne czy też przygotować materiały marketingowe w języku włoskim? Nasz profesjonalny zespół jest do Twojej dyspozycji!

Włoski szyty na miarę

Kurs języka włoskiego dla twojej firmy dostosujemy do Twoich potrzeb. Oferujemy kursy indywidualne, grupowe i intensywne. Kursy odbywają się na platformie online. Program każdego szkolenia przygotowujemy na podstawie oczekiwań i preferencji klienta. Zajęcia włoskiego odbywają się w dogodnym czasie.

Motywacja pracowników w twojej firmie- zainwestuj w naukę włoskiego!

Jeśli pracownicy firmy nie potrzebują języka włoskiego w pracy, to organizacja dla nich kursu włoskiego zwiększy ich motywację. Włochy to jedna z ulubionych destynacji Polaków. Możliwość nauki włoskiego w firmie to bonus dla pracowników, który z pewnością docenią. Może on być ważnym elementem systemu motywacyjnego.

Profesjonalni lektorzy- native speakerzy

Nasza kadra lektorską to wykwalifikowani lektorzy, native speakerzy, którzy mają nie tylko bogate doświadczenie w nauczaniu języków, ale także fachową wiedzę z wielu dziedzin. Lektorzy współpracujący z Sollares pochodzą z Włoch. To wyselekcjonowana kadra, przygotowana do prowadzenia zajęć języka włoskiego w firmach. Nasi lektorzy: kochają nauczać i wiedzą jak uczyć Polaków. Mają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków.

Inspirującą nauka

Podstawą jest różnorodność zajęć i inspirujący sposób prowadzenia szkoleń włoskiego. Tylko wówczas kursanci angażują się w proces nauki i robią postępy. Pracę z językiem biznesowym prowadzimy w dynamiczny i ciekawy sposób, dzięki opracowanej własnej metodzie nauczania COM-Activa, przygotujemy pracowników firmy do różnych sytuacji biznesowych.

Formularz kontaktowy

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie moich danych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celach marketingowych przez Blue Public Relations będących właścicielem marki Sollares, w tym informacji o ofertach, promocjach i okazjach.

Lektorzy SOLLARES

Raffaella

Włochy

Angela

Włochy

Emanuela

Włochy

Autorska Metoda nauczania Com-Activa

  • Uczymy metodą aktywnej komunikacji COM-ACTIVA. To nasz autorski program, opracowany w ten sposób, że od pierwszych zajęć MÓWISZ.
  • Podstawą zajęć są dialogi, które stanowią bazę i w oparciu o nie budujemy program zajęć.
  • Dialogi nawiązują do codziennych sytuacji, co sprawia ze lekcje angażują słuchaczy.
  • Nauka gramatyki odbywa się naturalnie poprzez kontekst COM-ACTIVA to metoda polegająca na zadawaniu pytań, która angażuje w mówienie.
  • Uczymy praktycznych rzeczy, które wykorzystasz w typowych sytuacjach biznesowych

Materiały do nauki włoskiego

Program nauki włoskiego w firmach zawsze opracowujemy indywidualnie. Pracujemy w oparciu o podręczniki, jak również przygotowujemy indywidualne materiały.Opracowujemy praktyczne ćwiczenia. Program portugalskiego dla firm jest zawsze szyty na miarę- indywidualnie opracowany dla danej firmy!

Kursy online

Pracujemy na własnej platformie Sollares. Kursanci logują się do panelu studenta i mają dostęp do lekcji online. Na platformie lektorzy zamieszczają również dodatkowe materiały. Wszystko w jednym miejscu. Do lekcji wystarczy podłączone do Internetu urządzenie mobilne wyposażone w mikrofon i kamerę.

Audyt językowy

Skuteczna ocena sprawności językowej pracowników. Audyt językowy może być przeprowadzony w ramach jednorazowego procesu. Dokonywany regularnie, pokazuje dynamikę rozwoju sprawności językowej w organizacji.

OPINIE naszych słuchaczy

KAROLINA
5/5

Serdecznie polecam! Jestem w trakcie kursu i podczas mojej podróży do Meksyku dogadałam się po hiszpańsku z każdym. 🙂
Super ceny, super zaangażowanie, wspaniali lektorzy. 5/5!

KONRAD
5/5

Serdecznie polecam szkołę Sollares. Zrobiłem porządne rozeznanie na rynku przed podjęciem nauki języka hiszpańskiego na poziomie A1 i trafiłem w 10-tkę!

IWONA
5/5

Szkoła Sollares to wyjątkowe miejsce, które wciąga od razu po przekroczeniu progu drzwi – cudowna atmosfera i ludzie zarażający uśmiechem i słonecznym klimatem. To wszystko tworzy idealny nastrój, w którym nauka staje się przyjemnością.

BLOG - na końcu języka