LOCOMOTIVA

Kurs języka francuskiego online

Stworzyliśmy autorski program nauki języka francuskiego, który jest nastawiony na komunikację. Wiemy, że nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż swobodne przeprowadzenie rozmowy w języku obcym. Organizujemy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania od A1 do B2. Zajęcia prowadzą Native Speakers oraz filolodzy – wykwalifikowani lektorzy nauczania języka francuskiego jako obcego.

Język francuski to język urzędowy aż w 32 krajach. Jest 9-tym najczęściej używanym językiem na świecie. Porozumiemy się za jego pomocą nie tylko we Francji, ale w Belgii, Szwajcarii, Kanadzie, Maroku, Tunezji i krajach Afryki Środkowej.

Czy wiesz że około 30% słów w języku angielskim to zapożyczenia z języka francuskiego? Wymawia je się zupełnie inaczej, to fakt, ale znając francuski znasz prawie ⅓ angielskiego słownictwa!

Locomotiva jak to działa?

• Zajęcia są prowadzone na żywo: widzisz i słyszysz lektora
• Masz stały dostęp do platformy z materiałami z lekcji
• Zajęcia odbywają się 2 razy w tyg po 60 min
• LocoMotiva to zajęcia grupowe dla dorosłych

Terminy zajęć - NOWE grupy

POZIOMGRUPADZIEŃGODZINA
A1Dorośliponiedziałek i środa20:00-21:00
A2Dorośliwtorek i czwartek18:30-19:30
B1Dorośliwtorek i czwartek21:00-22:00

Ceny kursów francuskiego

Pracujemy w oparciu o metodę aktywnej komunikacji, dlatego zajęcia odbywają się w małych 4-6 osobowych grupach. Koszt zajęć to 35 zł/ 60 minut

Koszty pakietów - pół semestru:
• 25 lekcji, poziomy od A1 do B2 (6 osób w grupie) - cena 875 zł

• W ramach kursu otrzymujesz: materiały w plikach pdf do pobrania
• Lekcje odbywają się na PLATFORMIE SOLLARES, nie musisz instalować dodatkowego oprogramowania. Potrzebujesz jedynie stabilne łącze internetowe
• Po 25 lekcjach przedłużasz kurs o kolejny pakiet, Locomotiva jedzie cały czas
• Uczestnik może otrzymać Certyfikat określający poziom znajomości języka francuskiego.

Autorska Metoda nauczania Com-Activa

• Uczymy metodą aktywnej komunikacji COM-ACTIVA. To nasz autorski program, opracowany w ten sposób, że od pierwszych zajęć MÓWISZ.
• Podstawą zajęć są dialogi, które stanowią bazę i w oparciu o nie budujemy program zajęć.
• Dialogi nawiązują do codziennych sytuacji, co sprawia ze lekcje angażują słuchaczy.
• Nauka gramatyki odbywa się naturalnie poprzez kontekst
• COM-ACTIVA to metoda polegająca na zadawaniu pytań, która angażuje w mówienie
Uczymy praktycznych rzeczy, które wykorzystasz w typowych sytuacjach
• Po jednym semestrze nauki będziesz w stanie komunikować się w stopniu podstawowym: hotel, restauracja, ulica, sklep…
• Nasi lektorzy: kochają nauczać i wiedzą jak uczyć Polaków. Mają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków.

Zajęcia indywidualne francuskiego
Opracowujemy Indywidualny program nauczania dla każdego kursanta. Również prowadzimy kursy przygotowujące do egzaminów.

Termin zajęć ustalamy indywidualnie
• Zajęcia są prowadzone na żywo: widzisz i słyszysz lektora
• Masz stały dostęp do platformy z materiałami z lekcji

Ceny kursów indywidualnych
• Jedna osoba -110 zł/ 60 min
• Dwie osoby 60 zł / 60 min / osoby
• Sprzedaż kursów w pakietach po 15 lekcji

SPRAWDŹ SWÓJ POZIOM
FRANCUSKIEGO!

Nie wiesz jak ocenić swój poziom znajomości języka?
Nic prostszego! Przygotowaliśmy dla Ciebie DARMOWY test, który sprawdzi Twoją wiedzę!

Dlaczego warto uczyć się języka francuskiego?

• Językiem francuskim posługuje się ponad 200 mln.ludzi na świecie
• Szacuje się, że do 2050 roku liczba osób posługujących się językiem francuskim wzrośnie do 800 mln.
• Język francuski to jeden z oficjalnych języków wielu organizacji: ONZ, NATO, UNESCO …
• To język biznesu i kariery
• Nie sposób pominąć aspektu kultury i wybitnej francuskiej kuchni

Korzyści płynące z nauki języka francuskiego online

Wśród najpopularniejszych języków świata znajduje się m.in. francuski. Kurs online, który tutaj proponujemy w ramach lekcji z native speakerami, pomoże Ci dołączyć do grona ponad dwustu milinów ludzi władających nim aż na pięciu kontynentach. Brzmi to imponująco, prawda? A zarazem stwarza dla Ciebie wiele nowych możliwości, zwłaszcza zawodowych. W dzisiejszych czasach znajomość kilku języków obcych może pomóc w awansie lub znalezieniu ciekawej pracy poza granicami Polski. Nauka francuskiego online pozwoli Ci skorzystać z ofert zatrudnienia w wielu najbogatszych i rozwijających się krajach lub na poszukanie rynku dla własnego biznesu bądź realizacji działań na polu naukowym. Mowa tu nie tylko o Francji, ale i np. Belgii, Luksemburgu, Kanadzie, Szwajcarii i wielu państwach Afryki, gdzie będziesz mógł rozwinąć karierę.

Jednak to nie jedyna korzyść z tego, że zaczniesz się go uczyć. Prowadzona przez nas szkoła specjalizuje się w kursach języków romańskich. Lekcje francuskiego online docelowo ułatwią Ci edukację i zrozumienie także hiszpańskiego, włoskiego czy portugalskiego. Wspomniane kraje są też często odwiedzane w celach podróżniczych. Jeśli znajdują się na liście Twoich miejsc do zobaczenia, warto się dobrze przygotować do takiej wyprawy. Wcześniejsze poznanie kultury, historii, panujących zwyczajów ułatwi poruszanie się po tych państwach oraz zrozumienie mentalności Francuzów. Nauka języka francuskiego online pozwoli Ci na swobodne porozumiewanie się z mieszkańcami krajów frankofońskich.

Ucz się z francuskiego z native speakerem

Decydując się na lekcje francuskiego online w naszej szkole, poznasz ten język m.in. poprzez popularne zwroty, dzięki którym poradzisz sobie w różnych okolicznościach. Nasi lingwiści wybrali najpopularniejsze sytuacje życiowe, w których możesz się znaleźć. Dzięki temu uczysz się słów i wyrażeń związanych z tym tematem. Ich odpowiedni zasób ułatwi Ci załatwienie wielu spraw urzędowych, rezerwowanie pokoju hotelowego, zamówienie jedzenia w restauracji, zwiedzanie miasta, kupowanie biletu czy robienie zakupów.

Dzięki naszej autorskiej metodzie COM-ACTIVA, którą wykorzystujemy podczas kursów francuskiego online, przekonasz się, jak szybko można zapamiętywać najpopularniejsze słowa, składać zdania, czy prowadzić rozmowy w tym języku. Zdziwisz się, jak wiele haseł czy zwrotów jest z niego zapożyczonych np. w angielskim bądź polskim. A jeśli je znasz, to sam zobaczysz, jaki zasób słownictwa masz już na starcie!

W naszym zespole są profesjonalni i doświadczeni native speakerzy. Słuchając i rozmawiając z takim specjalistą, znacznie łatwiej i w krótszym czasie przyswoisz sobie nowe zwroty. Będziesz mieć do czynienia z nieskazitelną wymową i akcentem. Podczas lekcji skupisz się przede wszystkim na swobodnym mówieniu, które jest istotną częścią nauki języka francuskiego online. Boisz się, że źle się wyrazisz? Gdy coś będzie nie tak, pojawią się trudności z wymową, możesz liczyć na czujność lektora i informację zwrotną z jego strony. Przekonasz się, że z każdą kolejną rozmową wypowiadasz się coraz płynniej, jednocześnie budując pewność siebie – zaczniesz swobodnie rozmawiać po francusku!

Kursy języka francuskiego – indywidualnie czy w grupie?

Sprawdź, jakiego rodzaju kursy francuskiego online możemy Ci zaproponować! Jeśli wolisz uczyć się sam, wybierz formę indywidualnych spotkań z lektorem. Gdy natomiast:

  • lepiej czujesz się w większym gronie,
  • lubisz zawierać nowe znajomości,
  • zależy Ci na tym, aby konwersować z jak największą liczbą osób,
  • inni motywują Cię do uczenia się,

rozwiązaniem będą lekcje w grupie. Zainwestuj w swój samorozwój i zapisz się na francuski online! Kurs, który u nas zaczniesz, będzie dla Ciebie wielką przygodą oraz cennym doświadczeniem, które wykorzystasz, realizując swoje plany prywatne lub zawodowe! Poznaj od podstaw ten język w łatwy i przyjemny sposób z profesjonalnym native speakerem. Przekonaj się, że zanim się zorientujesz, będziesz w stanie przeprowadzić prawdziwą rozmowę w obcej mowie. Zdecyduj się na francuski online! Nauka w naszej szkole jest dobrą inwestycją! Sprawdź to sam!

Wybierz kurs językowy
HISZPAŃSKI
PORTUGALSKI
WŁOSKI
FRANCUSKI

Dane firmy:
BLUE Public Relations Jolanta Kowalska
ul. Warszawska 22A, 05-500 Piaseczno, NIP: 798-110-95-90
Rachunek bankowy:Alior Bank 78 2490 0005 0000 4530 4922 8797