Włoski online. Grupa A1.0 początkująca

Gorrrące kursy!!!

Język hiszpański KURS ONLINE
z ANGELA

Zapytaj o kurs językowy

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celach marketingowych przez Sollares Instytut Kultury Romańskiej w tym informacji o ofertach, promocjach i okazjach.

WŁOSKI ONLINE/ poziom A1.0

START: 3 PAŹDZIERNIKA

Buongiorno! Być może wróciłaś z rozpalonej słońcem Italii, jeszcze czujesz zapach i smak włoskich specjałów. Nadaj nową jakość twoim wakacyjnym wyjazdom, zacznij naukę języka włoskiego. To może być przygoda twojego życia, którą przeżyjesz z nami. Startujemy we wrześniu. MÓWISZ po włosku od pierwszych zajęć! Nawet się nie zorientujesz jak szybko twój włoski wskoczy na wysoki poziom.

A to dzięki ANGELI, która poprowadzi grupę.

TERMIN

Wtorki i czwartki godz. 19:00-20:00

CENA KURSU

Pakiet 25 lekcji – pół semestru- 1150 zł
W ramach kursu otrzymujesz: materiały w plikach pdf do pobrania

ANGELA

Włoszka z BARI. Gdzie to jest? Apulia, południe Włoch, skąd będzie się łączyć z Tobą 2 razy w tygodniu na lekcje włoskiego. Charyzmatyczna, dowcipna i … no cóż wymagająca. Bez pracy nie ma kołaczy. Chcesz mówić po włosku, trzeba się do tego przyłożyć. Z Angelą nauka włoskiego jest przyjemnością. Potwierdzą to studenci, których w Sollares jest już naprawdę sporo.
Nie zwlekaj, zawalcz o ostatnie wolne miejsca w grupie!

Włoski online, jak to działa?

  • Zajęcia są prowadzone na żywo: widzisz i słyszysz lektora
  • Masz stały dostęp do platformy z materiałami z lekcji
  • Zajęcia odbywają się 2 razy w tyg po 60 min
  • Poziom kursu- A1.0 – początkujący (grupa dla dorosłych)
  • Liczba osób w grupie – 6 kursantów
  • Lekcje odbywają się na PLATFORMIE SOLLARES, nie musisz instalować dodatkowego oprogramowania. Potrzebujesz jedynie stabilne łącze internetowe
  • Po 25 lekcjach przedłużasz kurs o kolejny pakiet
  • Uczestnik może otrzymać Certyfikat określający poziom znajomości języka włoskiego

W naszej ofercie znajdziesz włoski dla dzieci i dorosłych. Niezależnie od wieku kursantów, dbamy o to, by zajęcia były kreatywne i angażujące. Z nami szybko zrozumiesz gramatykę i nauczysz się słów najczęściej używanych przez Włochów. Weź udział w zajęciach z native speakerem i przekonaj się, że przyswajanie języka obcego to świetna zabawa.