Kursy on-line. Nowy harmonogram !

Świat on-line nie ma granic. Hiszpański, włoski, portugalski i francuski – ON-LINE. Zobacz aktualny grafik.Zajęcia organizujemy w dogodnych wieczornych godzinach. 2 razy w tygodniu po 60 min a prowadzą je wykwalifikowani nauczyciele.

Otwieramy NOWE GRUPY jak również można dołączyć do istniejących. Sprawdź GRAFIK ON-LINE.

Zapisy na kursy językowe w SOLLARES trwają przez cały rok!  U nas grupy językowe ruszają co miesiąc!

U nas nie usłyszysz że zapisy na kursy rozpoczynamy w lutym czy w październiku. Nowe grupy języka hiszpańskiego, włoskiego czy francuskiego ruszają co miesiąc! Co oznacza że na kurs możesz się zapisać o każdej porze, wtedy kiedy poczujesz wewnętrzną potrzebę i gotowość na rozpoczęcie swojej przygody z językiem hiszpańskim, włoskim czy francuskim.

Jak to możliwe?

Grupy w Sollares są kameralne, liczą od 4 do max. 6 osób. Zajęcia prowadzimy metodą aktywnej komunikacji, dlatego liczebność grup jest tak ważna.

Kiedy skompletujemy grupę to ją uruchamiamy. Studentami Sollares są osoby z całej Polski jak również z zagranicy. To sprawia że grupy kompletują się stosunkowo szybko. Np. co miesiąc startują różne poziomy kursów hiszpańskiego, w tym praktycznie zawsze nowa grupa dla początkujących.

  • Zapisy: instytut@sollares.pl, 723-33-33-45