indywidualny hiszpański

Istnieje wiele powodów, aby się go nauczyć. Indywidualny język hiszpański to jedna z naszych propozycji dla tych, którym jego znajomość może się przydać zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Kursy i szkolenia językowe online oraz stacjonarne, które prowadzimy, są doskonałym sposobem, aby poznać rodzimą mowę Hiszpan od podstaw lub zdobyć wyższy poziom komunikacji w jej zakresie.

Szkoła języków romańskich Sollares zatrudnia lektorów, którzy w większości są native speakerami. Dobierzemy dla Ciebie odpowiedni poziom nauki, abyś mógł z przyjemnością i komfortowo rozwijać swoje umiejętności.

Dlaczego warto zapisać się do naszej szkoły języków romańskich?

Decydując się na indywidualny tok nauczania, cała uwaga nauczyciela jest skupiona wyłącznie na Tobie. W szkole języków romańskich Sollares uczysz się we własnym tempie. Nasza autorska metoda Com-Activa aktywnej komunikacji pozwoli Ci mówić po hiszpańsku już od pierwszych zajęć! Z pomocą lektora zbudujesz pewność siebie w tym zakresie oraz pozyskasz nowe zdolności lingwistyczne, które mogą przydać Ci się w wielu krajach.

Specjalnie dla Ciebie nasza szkoła językowa opracuje harmonogram szkolenia tak, abyś w komfortowym dla siebie czasie i miejscu, mógł poszerzać swoją wiedzę w tym zakresie. Zapisz się na kurs stacjonarny lub online już dziś!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2