familia online

Dlaczego warto uczyć się portugalskiego, włoskiego, hiszpańskiego lub francuskiego całą rodziną? Bo to nie tylko motywująca wszystkich świetna przygoda z językami romańskimi, ale i możliwość wspólnego spędzania czasu. Prowadzona przez nas szkoła językowa proponuje kurs familia online, podczas którego realizujemy indywidualny program nauczania. Opracowujemy go na podstawie konfiguracji rodziny i wieku dzieci oraz Twoich preferencji. Warunkiem udziału w szkoleniu jest taki sam poziom znajomości języka obcego kursantów.

Terminy spotkań ustalamy indywidualnie, aby wszystkie domownicy mogli skorzystać z naszej oferty lingwistycznej.

Ucz się języków romańskich w naszej szkole językowej!

Dlaczego? Ponieważ Sollares to szkoła języków romańskich, których nauczają lektorzy będący w większości native speakerami. Korzystamy z autorskiej metody nauczania, z kolei wszelkie materiały dostępne są na specjalnej platformie. Na niej również spotykamy się z naszymi kursantami, a prowadzone przez nas tutaj kursy i szkolenia online nie wymagają zainstalowania dodatkowego oprogramowania.

Skorzystaj z naszej propozycji i zgłoś się całą rodziną do Sollares. Postaw na integrację z bliskimi i kreatywne spędzanie wspólnego czasu. Zacznijcie wspólnie przygodę językową!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.