Hiszpański online wszędzie tam gdzie Ty!

Hiszpański wszędzie tam gdzie TY!

Kurs hiszpańskiego online to komfort, wygoda i oszczędność czasu. Spotkania z lektorem na żywo dwa razy w tygodniu. W dogodnych, wieczornych godzinach łączysz się ze swoją grupą i nauczycielem – native speakerem. Na efekty nie będziesz długo czekać. Zdążymy przygotować cię do wakacji w Hiszpanii.

Kurs online hiszpańskiego. Wszystko w jednym miejscu

Jak to działa? Logujesz się do panelu studenta i łączysz się w określonym czasie na swoją lekcję hiszpańskiego online.  W panelu studenta masz dostęp do dodatkowych materiałów zamieszczanych przez lektora, płatności, umowy. Wszystko w jednym miejscu.

Dzięki dostępowi do swojego panelu, masz wgląd kiedy są lekcje i kiedy kończy się pakiet wykupionych 25 lekcji. 

Nie przesyłamy linków do lekcji, platforma Sollares to wygodna i uporządkowana opcja dla tych którzy chcą uczyć się języka hiszpańskiego w efektywny sposób.

Na swoje lekcje łączysz się korzystając z komputera, jak również możesz się połączyć przez aplikację w swoim telefonie. Jakość połączenia zależy od tego jak stabilnym łączem internetowym dysponujesz. Zazwyczaj jest wyśmienita. 

Łączysz się ze swoją grupą, poznajesz nowe osoby, które podobnie jak ty kochają hiszpański i Hiszpanię. I … rozpoczynasz swoją przygodę !

HISZPAŃSKI… wszędzie tam, gdzie Ty

Chcesz uczyć się w pociągu, kawiarni, na wakacjach? Hiszpański Wszędzie tam gdzie jesteś. To możliwe i bardzo łatwe w praktyce. 

Tak właśnie z kursów hiszpańskiego online korzystają słuchacze Sollares. Wykorzystują swój czas efektywnie. Nie tracą lekcji kiedy są na wyjazdach służbowych czy na wakacjach. 

Często zanim podejmiesz decyzję o rozpoczęciu kursu językowego, w głowie pojawia się wizja nagłych wyjazdów czy pracy po godzinach i co z tym się wiąże brak możliwości odbywania tradycyjnych zajęć. Tak to wygląda w przypadku kursów stacjonarnych. Na swoje zajęcia hiszpańskiego online łączysz się z dowolnego miejsca. Nie ma wymówek, to tak dogodna forma że trzeba „się postarać” aby opuścić zajęcia.

Lektorzy native speakerzy

Współpracujemy z lektorami- wykwalifikowanymi nauczycielami, którzy łączą się na lekcje online nie tylko z Polski ale z CAŁEGO ŚWIATA. Tak właśnie działamy, współpracujemy z lektorami z Hiszpanii i Ameryki Południowej. To dodatkowy aspekt wzbogacający nasze kursy. Lektorzy przygotowują AUTENTYCZNE materiały dydaktyczne. Filmiki z targu, gazetka z supermarketu, zdjęcie z okna… Możliwości jest mnóstwo. Lekcja w barze, restauracji? Czemu nie. W ten sposób uczysz się słownictwa, zwrotów z danej dziedziny w naturalnych okolicznościach. Czy to nie wspaniałe?

A może interesujesz się sztuką? Lekcja przeprowadzana z muzeum sztuki współczesnej na Kubie. Brzmi nieprawdopodobnie? Lektorzy Sollares to grupa wybitnie kreatywnych ludzi. Ucząc się z nami hiszpańskiego, niejednokrotnie zaskoczymy cię nowatorskim podejściem. Tego nie spotkasz nigdzie. Tak nie pracuje żadna szkoła językowa. Sollares tak, gdyż nauczanie hiszpańskiego to nasza PASJA!

Słuchacze Sollares

Jest takie powiedzenie że każdy ma swoich odbiorców. Słuchacze Sollares to w większości kobiety. Trzeba dodać niezwykłe kobiety. Wykształcone, otwarte, które stawiają na swój rozwój. Mały procent stanowi młodzież szkolna i studenci. Zapisujesz się na kurs hiszpańskiego i spotykasz kobiety z całej Polski a nawet z zagranicy, które mają podobne zainteresowania i wrażliwość. To łączy, inspiruje i motywuje ! Widzimy jak nawiązują się relacje między słuchaczami a nawet przyjaźnie. 

Tempo nauki dostosowujemy do możliwości Słuchaczy. W większości to osoby aktywne zawodowo, które nie mają dużo czasu na studiowanie hiszpańskiego w domu. Zajęcia są tak prowadzone przez lektorów aby czas na lekcji był wykorzystany optymalnie.

Aby utrwalić materiał konieczna jest praca w domu. Zadania domowe nie są bardzo czasochłonne ale spełniają swe zadanie. Wiemy że najbliższe wakacje spędzisz w Hiszpanii. Nasz cel to przygotować cię do wyjazdu. A my obietnic dotrzymujemy 🙂

Dogodne pakiety

Kursy online oferujemy w pakietach po 25 spotkań. Ta formuła funkcjonuje od kilku lat i jest niezwykle popularna. 25 lekcji to pól semestru, następnie można przedłużyć pakiet wykupując kolejny. 

Startujesz z jedną grupą ale czasami zdarza się że wyprzedzasz grupę. Powody mogą być różne: masz więcej czasu na indywidualną pracę- pozostałe osoby nie. Inny powód- znasz np. włoski więc masz naturalną przewagę nad koleżankami i kolegami. Co wtedy? Proponujemy grupę wyżej.

Jeśli jest na odwrót zajęcia kontynuujesz w grupie o niższym poziomie. 

Twój komfort jest najważniejszy. Stres, tempo nauki nie dostosowane do twoich możliwości nikomu nie służy. Na bieżąco monitorujemy postępy grupy. Jesteśmy z lektorami w stałym kontakcie. Wiemy jak przebiega nauka w każdej grupie. 

Nowy rok to doskonały czas na rozpoczęcie nauki języka hiszpańskiego. Spełnij swoje marzenie. Jest w zasięgu ręki.

Sprawdź NOWY GRAFIK kursów online.

W ofercie Sollares znajdziesz VOUCHERY UPOMINKOWE– na kursy języka hiszpańskiego i włoskiego.

instytut@sollares.pl, tel. 723-33-33-45