Hiszpański dla rodzin w Walencji !

Kursy języka hiszpańskiego dla rodzin w Walencji

Nasza szkoła partnerska w Walencji znajduje się w centrum miasta, w dzielnicy uniwersyteckiej, pomiędzy starym miastem a plażą. Szkoła zajmuje się nauczaniem hiszpańskiego jako języka obcego od prawie 20 lat. Wykwalifikowani lektorzy nie tylko prowadzą zajęcia językowe, ale uczestniczą też wraz ze studentami w wielu zajęciach kulturalnych i innych formach spędzania czasu wolnego.

Wyposażenie szkoły:

 • 11 klimatyzowanych klas
 • komputery z dostępem do Internetu
 • łącze WIFI
 • biblioteka

Akredytacje:

 • Instituto Cervantes
 • FEDELE (Federaci.n Espa.ola de Asociaciones de Escuelas de Espa.ol para Extranjeros)

Ten rodzaj zajęć został stworzony w taki sposób, aby całe rodziny mogły zagłębić się w naukę języka hiszpańskiego.

Dzięki temu programowi rodzice mogą uczestniczyć w kursie intensywnym języka hiszpańskiego, natomiast w tym samym czasie oferujemy specjalnie przygotowane kursy dla dzieci.

Kurs języka hiszpańskiego dla dzieci

Przeznaczony on jest dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat oraz od 8 do 11 lat. Podczas tego rodzaju kursu nauka hiszpańskiego odbywa się za pośrednictwem gier, fiszek, piosenek

i różnego rodzaju aktywności. Pozwala to dzieciom zaznajomić się i poczuć podstawy języka hiszpańskiego.

Nasi nauczyciele, native speakerzy, posiadają duże doświadczenie w tego typu kursach, zagwarantują, że najmłodsi będą się cieszyć nauką tego pięknego języka.

Kurs hiszpańskiego dla młodzieży

Przeznaczony dla uczni.w w wieku od 12 do 15 lat. Na tych zajęciach, dzięki dynamicznej i aktywnej metodyce dostosowanej do wieku uczni.w zaczną oni bez problemów posługiwać się językiem hiszpańskim i zdobywać słownictwo i płynność. Pomoże im to w sposób łatwy rozwijać swojego osobiste zainteresowania.

Liczebność grup

Grupy kursu intensywnego mogą składać się z jednego ucznia i maksymalnie z 8 osób. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, najczęściej 4-5 osobowych.

Terminy

Kurs intensywny, kurs języka hiszpańskiego dla dzieci, kurs hiszpańskiego dla młodzieży rozpoczynają się zawsze w poniedziałki (chyba, że w ten dzień przypada święto), bez względu na poziom zaawansowania ucznia.

Zajęcia nie odbywają się w dni świąteczne, jednak są odrabiane w ciągu tygodnia. Jeśli w danym tygodniu przypadają dwa dni świąteczne, odrabiany jest tylko jeden.

Test językowy

Przed rozpoczęciem kursu każdy uczeń zobowiązany jest do rozwiązania krótkiego sprawdzianu językowego. Składa się on z testu jednokrotnego wyboru oraz z części pisemnej, polegającej na napisaniu krótkiej wypowiedzi na zadany temat. Następnie przeprowadzana jest krótka rozmowa z jednym z naszych nauczycieli. Na podstawie tego uczeń zostaje przypisany do grupy odpowiadającej jego poziomowi językowemu.

W przypadku jeśli uczestnicy kursu języka hiszpańskiego dla dzieci, kursu hiszpańskiego dla młodzieży posiadają taki sam poziom znajomości języka hiszpańskiego i są w podobnym wieku (np. 10, 11, 12 lat) możliwe jest stworzenie grupy mieszanej, jednak przypominamy,że jest to możliwe tylko w przypadku posiadania tego samego poziomu znajomości języka hiszpańskiego. Jest to całkowicie bezpłatne i zawsze odbywa się poza godzinami kursu danego ucznia. Test może odbyć się już w tygodniu poprzedzającym rozpoczęcie zajęć, jeśli student aktualnie przebywa w Walencji lub w ten sam dzień co uczeń zaczyna zajęcia (najczęściej odbywa się o godzinie 9:00).

Metodologia

Na kursie dzieci uczą się hiszpańskiego, grając i posługując się określoną metodologią obejmującą gry, zabawy, piosenki, sytuacje codzienne itp., tak aby najmłodsi mogli zapoznać się z językiem i poznać go w przyjazny i motywujący sposób. Nauczyciele, wszyscy wykwalifikowani native speakerzy z dużym doświadczeniem w zakresie kurs.w dla dzieci, wkładają wiele wysiłku, aby nauka języka hiszpańskiego była dla dzieci jak najprzyjemniejsza.

Godziny lekcji

Kurs składa się z 20 lekcji tygodniowo (po 45 minut), od poniedziałku do piątku. Zasadniczo kursy te odbywają się rano (od 10 rano do 13:30) lub po południu (od 16:00 do 19:30). Jednak harmonogram ten może ulec niewielkim zmianom w zależności od pory roku i liczby student.w. Szkoła stara się przeprowadzać wszystkie kursy dla dzieci w godzinach porannych, od 10 rano do 13:30. Między lekcjami odbywa się kr.tka przerwa, radzimy przygotować dla dzieci kanapki lub inne drugie śniadanie, które będą mogły spożyć podczas przerwy.

Ceny kursów:

 • Dzieci i młodzież – 195 EURO / tydzień
 • Dorośli: 180 EURO -1 tydzień / 315 EURO- 2 tyg
 • + wpisowe 35EURO

Cena zawiera:

 • 20 lekcji tygodniowo
 • Materiały dydaktyczne podczas całego kursu
 • Folder powitalny z informacjami o szkole i Walencji
 • Test poziomujący
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Udział w społeczno-kulturalnych zajęciach pozalekcyjnych
 • Bezpłatny dostęp do Internetu
 • Bezpłatne korzystanie z naszej biblioteki

Warunki rezygnacji z kursu

Rezygnacja z kursu musi być złożona pisemnie. Zwrot koszt.w jest następujący:

– Do 4 tygodni dni przed rozpoczęciem kursu: zwrot 100% płatności

Mniej niż 4 tygodnie przed rozpoczęciem kursu: zwrotu koszt.w minus 150 Euro opłaty administracyjnej pobieranej w wypadku rezygnacji.

Rezerwacja miejsc: instytut@sollares.pl, tel. 723-33-33-45