Obalamy mity! Jedyna opcja to wyjazd za granicę!

Jedyna opcja to wyjazd za granicę – MIT

W ten mit wierzą tysiące kursantów mających trudności w nauce języka. 80% studentów Sollares to osoby które podróżują do Hiszpanii czy Włoch- REGULARNIE. Gdyby faktycznie opcja wyjazdów za granicę był gwarancją znajomości języków, szkoły językowe świeciłyby pustkami.

Wyjazdy do Włoch czy Hiszpanii wpływają na decyzją związaną z nauką tych właśnie języków. Proste sytuacje: komunikacja publicznymi środkami transportu, kupienie biletu, znalezienie odpowiedniego peronu czy miejsca odjazdu autobusu. To jedne z wielu sytuacji kiedy znajomość języka jest istotna. Takie osoby zapisują się na kusy językowe. Znają często wiele słówek , nawet zwroty ale nie można tu mówić o znajomości języka. Zatem stwierdzenie „jedyna opcja to wyjazd z granicę” nie znajduje potwierdzenia w rzeczywistości.

Wyjazd do innego kraju może być oczywiście pomocny i na pewnych etapach kluczowy. Są jednak osoby, które nawet za granicą nie osiągnęły pożądanych rezultatów. Nie chciały się uczyć, bały się używać języka na co dzień, nie były wystarczająco zmotywowane.  Co pomaga w nauce języków? Z całą pewnością zanurzenie się we włoskim czy hiszpańskim. Słuchanie muzyki, radia, oglądanie filmów. Również regularne komunikowanie się z obcokrajowcami. To można zrobić nie wyjeżdżając z kraju. Jeśli jest to dodatkowo połączone z kursem językowym, progres jest bardzo szybki.

W Sollares polecamy kursy językowe on-line. Locomotiva to program zajęć dla słuchaczy na różnym poziomie znajomości hiszpańskiego czy włoskiego. Co 1,5 miesiąca regularnie otwieramy nowe grupy dla początkujących. Osoby które wcześniej się uczyły języka przed dołączeniem do grupy sprawdzają swój poziom rozwiązując test językowy.

Prowadzimy na kursy on-line, które startują od połowy września. Przy wykupie kursu do końca sierpnia otrzymasz 10% rabatu. Zapraszamy !

Zapisy: https://sollares.pl/

Aktualna oferta  wraz z harmonogramem jest zamieszczona na stronie www.sollares.pl