CHICOS - Hiszpański dla dzieci stacjonarnie

HISZPAŃSKI HOLA CHICOS!

Twoje dziecko POKOCHA hiszpański. Uczymy poprzez zabawę. Zajęcia prowadzą lektorzy z Hiszpanii i Ameryki Południowej. Zapewniamy angażujące materiały i indywidualne podejście do każdego ucznia. Zapisz swoją pociechę na hiszpański dla dzieci w Warszawie i zachęcaj ją do nauki języka.

Zajęcia stacjonarne dla dzieci - jak to działa?

Dobrze wiemy, jak zaangażować najmłodszych kursantów. Dbamy o pozytywną atmosferę i ciekawy program zajęć. Kursy prowadzą pasjonaci, którzy chętnie dzielą się ciekawostkami na temat krajów hiszpańskojęzycznych. Oferowana przez nas nauka hiszpańskiego dla dzieci jest przyjemna i skuteczna. Jak wygląda w praktyce?

 • Zajęcia dla najmłodszych są prowadzone w siedzibie Sollares
 • Hiszpański dla dzieci prowadzimy są w grupach wiekowych: 8-10 lat i 6-7 lat
 • Małe grupy- max do 8 dzieci, zajęcia odbywają się raz lub 2 razy w tygodniu
 • Nauka poprzez zabawę, w programie zajęcia tematyczne i kulturowe
 • Podczas lekcji wykorzystujemy materiały audio: piosenki i filmiki, które dynamizują zajęcia
 • Zajęcia prowadzą wykwalifikowani lektorzy – Native Speakerzy z Hiszpanii i Ameryki Południowej, którzy mają doświadczenie w prowadzeniu zajęć z najmłodszymi. Nasi lektorzy: kochają nauczać i wiedzą jak uczyć dzieci.

Zależy nam na tym, by każdy uczestnik czuł się swobodnie i miał szansę na rozwój swojego talentu. Rozpoczynamy od przedstawienia podstawowych słówek i zagadnień gramatycznych. Szczególny nacisk kładziemy na ćwiczenia praktyczne i prowadzenie konwersacji. Nasze materiały do hiszpańskiego dla dzieci obejmują między innymi zestawy pytań do wyrażania swoich opinii i doświadczeń. Poziom zajęć dopasowujemy do potrzeb i możliwości kursantów. W naszej ofercie znajduje się również specjalny program nauczania dla dyslektyków.

Język hiszpański dla dzieci

Dlaczego warto uczyć się języka obcego od najmłodszych lat? Powodów jest wiele! Przede wszystkim kilkulatki szybko przyswajają nowe informacje. Mogą odkryć nowe pasje, poznać kultury innych krajów. Robimy wszystko, by oferowany przez nas język hiszpański dla dzieci wszechstronnie wspierał rozwój uczestników zajęć. Starannie dobieramy kadrę nauczycieli. Przekonaj się, że najmłodsi uczniowie uwielbiają lekcje językowe w szkole Sollares i traktują je jak świetny sposób spędzania czasu wolnego.

CENA KURSÓW

Kursy standardowe / 20 spotkań 90 min. 1260 zł / semestr
NOWOŚĆ- Kursy dla DYSLEKTYKÓW / 30 spotkań 60 min. 1800 zł / semestr

KURSY STACJONARNE

HARMONOGRAM 2023

Lektorzy SOLLARES

Kluczem do dobrze poprowadzonej lekcji językowej, zawsze jest LEKTOR. Rekrutujemy lektorów z CAŁEGO ŚWIATA. Oto ONI !

Beatriz

Wenezuela

Oriana

Wenezuela

Ana

Ekwador

Karel

Kuba

Formularz kontaktowy

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie moich danych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celach marketingowych przez Blue Public Relations będących właścicielem marki Sollares, w tym informacji o ofertach, promocjach i okazjach.

Autorska Metoda nauczania Com-Activa

 • Uczymy metodą aktywnej komunikacji COM-ACTIVA. To nasz autorski program, opracowany w ten sposób, że od pierwszych zajęć MÓWISZ.
 • Podstawą zajęć są dialogi, które stanowią bazę i w oparciu o nie budujemy program zajęć.
 • Dialogi nawiązują do codziennych sytuacji, co sprawia ze lekcje angażują słuchaczy.
 • Nauka gramatyki odbywa się naturalnie poprzez kontekst
 • COM-ACTIVA to metoda polegająca na zadawaniu pytań, która angażuje w mówienie
 • Uczymy praktycznych rzeczy, które wykorzystasz w typowych sytuacjach
 • Nasi lektorzy: kochają nauczać i wiedzą jak uczyć Polaków. Mają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków.

OPINIE naszych słuchaczy

ANNA
5/5

Wspaniale miejsce, gdzie nauka jest przyjemnością. Zajęcia online i małe dobrze dobrane grupy dają poczucie komfortu, i tworzą miłą atmosferę. Niesamowici lektorzy, metodyka nauczania oparta na konwersacji sprzyja szybkiemu przyswajaniu języka, co jest szczególnie ważne dla tych co wyjechali np. do Hiszpanii i chcą się nauczyć języka hiszpańskiego. POLECAM!!!!!!

BEATA
5/5

Korzystam z nauki hiszpańskiego od kilku semestrów i gorąco polecam! Zarówno zajęcia stacjonarne (przed pandemią), jak i on-line (w tej chwili) z przemiłą Vivianą z Chile, która pokazuje nam także takie piękne widoki – jak wulkan -widok z okna Jej domu…

DOROTA
5/5

Do szkoły Sollares trafiłam „tylko” na krótki kurs wakacyjny, a zostałam na dłużej…Odpowiada mi profesjonalizm Lektorów, forma nauki online, super Grupa, podręczniki z których korzystamy, platforma do nauki -jasna i przejrzysta. Z czystym sumieniem polecam szkołę, w której Właścicielka i Pracownicy są życzliwi i elastyczni dla Kursantów.