Kawa z Banderasem? Najpierw poćwicz swój hiszpański ) 

hiszpański online

Kurs hiszpańskiego online, korzyści w realu. Nauczymy Cię mówić w jednym z najczęściej używanych języków świata

A gdyby tak umówić się na kawę z Banderasem? Zanim zarezerwujesz termin spotkania, poćwicz swój hiszpański 🙂

To jeden z najpopularniejszych języków świata. Ba, nauki języka hiszpańskiego pobierał sam Karol V Habsburg, który władał imperium w XVI w. Do historii przeszło jego powiedzenie „Mówię po hiszpańsku do Boga, po włosku do kobiet, po francusku do mężczyzn, a po niemiecku do mojego konia”. Nie musisz być poliglotą i władać kilkoma językami jak on. Jednak już teraz możesz rozpocząć swoją hiszpańską przygodę. Usiądź wygodnie i uruchom hiszpański online. Profity zbierzesz szybciej, niż Ci się wydaje

Nie tylko fiesta i sjesta. Czy wiesz, ile osób mówi po hiszpańsku na świecie?

Szacuje się, że językiem hiszpańskim posługuje się nawet 7,5% światowej populacji. Kurs hiszpańskiego online lub stacjonarnie jest coraz częściej wybierany przez uczniów, studentów i dorosłych, którzy chcą zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. Obecnie największym krajem hiszpańskojęzycznym jest Meksyk. Trudno się temu dziwić. Jednak z pewnością dla wielu osób zaskoczeniem będzie fakt, że w niedalekiej przyszłości pozycję lidera przejmie… USA. Według prognoz ma to nastąpić już w 2050 roku.

Kurs języka hiszpańskiego online

Zastanawiasz się, czy nauka hiszpańskiego online będzie dobrym wyborem?

  1. Już teraz język hiszpański otwiera drzwi do kariery w firmach międzynarodowych

Hiszpański online to wygodna i skuteczna metoda na poszerzenie swoich kwalifikacji zawodowych. Wyróżnij się na rynku pracy, bądź o krok od konkurencji i zdobądź wymarzone stanowisko.

  1. Znajomość hiszpańskiego ułatwia podróżowanie po świecie

Nikt tak dobrze nie zna okolicy, jak lokalsi. Ci zazwyczaj wolą porozumiewać się z turystami w swoim języku ojczystym. W zamian podadzą Ci namiary do najlepszych miejscówek, których nie znajdziesz w przewodnikach. A jeśli zobaczysz na witrynie knajpy napis „perritos calientes”, od razu skojarzysz ją z hot-dogami.

  1. Nauka języka hiszpańskiego od podstaw nie sprawia dużych trudności

Każdy z nas jest inny i ma inne zdolności językowe. Jednak równie ważna jest metoda nauka języka. O efekty Twojej nauki zadba nasza szkoła języka hiszpańskiego online. W Sollares zajęcia są prowadzone przez native speakerów. Korzystamy z naszej autorskiej metody nauczania – COM ACTIVIA, która opiera się na aktywnej komunikacji. Jeśli wybierzesz kurs hiszpańskiego online od podstaw, swoje pierwsze zdania w języku hiszpańskim wypowiesz już na pierwszej lekcji!

  1. Nauka języka obcego to kolejny krok w rozwoju i doskonały trening mózgu

Przyswajaj nowe słówka i zwroty, ćwicz pamięć. Każda nowa umiejętność wpływa na zwiększenie pewności siebie. Hiszpański online to również szansa na pokonanie bariery językowej i poznanie w sieci bądź w realu osób z praktycznie każdego zakątka świata.

  1. Poznasz hiszpańską kulturę od kuchni

Kochasz hiszpańską kulturę? Z pewnością szybko spożytkujesz swoją znajomość języka hiszpańskiego. W ostatnich latach rośnie popularność hiszpańskich seriali, filmów, muzyki czy sztuki. Jeśli chcesz poczytać o przygodach Don Kichota w oryginalne lub zobaczyć kultowy „Dom z papieru” bez napisów, nie zwlekaj i zacznij kurs hiszpańskiego w wakacje. Na stronie znajdziesz już harmonogram zajęć w Sollares. TUTAJ

Nauka hiszpańskiego w wakacje. „Hiszpania jest wszędzie, gdzie świeci słońce” - także w Twoim domu

test poziomujący hiszpański

Nauka hiszpańskiego online to spora oszczędność czasu. Nie tracisz godziny na dojazdy w korkach, nie musisz urywać się z pracy lub szkoły, aby zdążyć na lekcję. Jeśli chcesz wykorzystać urlop na naukę języka lub masz przerwę od uczelni bądź szkoły, dobrym wyborem będzie kurs hiszpańskiego w wakacje.

Sollares to szkoła języka hiszpańskiego online, w której prowadzone są kursy dla osób w różnym wieku, z różnym poziomem znajomości języka. Zajęcia prowadzone są w godzinach porannych lub wieczornych – bez problemu dopasujesz harmonogram kursu do swojego planu dnia. Lekcje na żywo umożliwiają sprawną komunikację z native speakerem i pomogą Ci dobrze „osłuchać” się z językiem. Masz stały dostęp do materiałów z lekcji, możesz do nich zajrzeć w dowolnej chwili. Prowadzona jest na naszej platformie. Nie potrzebujesz dodatkowego oprogramowania, wystarczy wygodne krzesło i dostęp do Internetu.

Co po kursie? Może podróż do Meksyku lub Hiszpanii? W końcu to najlepszy sposób na to, aby sprawdzić efekty swojej nauki.

Jeśli masz pytanie związane z kursem, skontaktuj się z nami.

Wakacyjne kursy języka hiszpańskiego online– start od lipca. Godziny poranne i wieczorne. Sprawdź  TUTAJ

https://sollares.pl/kursy-wakacyjne/2024/04/23/kurs-wakacyjny-jezyka-hiszpanskiego-online/