Kursy hiszpańskiego dla początkujących

Na liście języków najczęściej wybieranych do nauki od lat figuruje hiszpański. Jeśli znajdujesz się wśród osób planujących płynne posługiwanie się nim, z pewnością znasz odpowiedź na pytanie, dlaczego tak jest. Wielu początkujących uważa go za pięknie brzmiący i prosty do opanowania. W dzisiejszych czasach różnorodne zajęcia i szkolenia dostępne są online, dzięki czemu naukę rozpoczynasz, kiedy tylko chcesz. Jeśli więc właśnie postanowiłeś zostać bilingwistą albo nawet poliglotą – znajdujesz się w odpowiednim miejscu. Dowiedz się, dlaczego warto zapisać się na kurs hiszpańskiego online dla początkujących. Jeszcze dziś zacznij swoją przygodę z językami!

Garstka wiedzy o języku hiszpańskim

Hiszpański należy do rodziny języków romańskich. Posługują się nim ludzie zamieszkujący 7 kontynentów, a pełni on rolę języka urzędowego w takich państwach, jak:

  • Meksyk,
  • Kolumbia,
  • Hiszpania,
  • Argentyna,
  • Peru.

Gramatykę języka uważa się za nieskomplikowaną i przyjazną dla początkujących. Element, który wymaga większego zaangażowania w zrozumienie, to tryb subjuntivo. Żeby ułatwić sobie jego opanowanie, warto ćwiczyć także poza kursem online. Pomocne może okazać się ściągnięcie tematycznej aplikacji lub obejrzenie filmiku.

Hiszpański jest dla Ciebie!

W naszej szkole stworzyliśmy miejsce dla osób z każdego przedziału wiekowego. Język hiszpański ocenia się jako jeden z prostszych do opanowania, dlatego na specjalnie opracowanych zajęciach z łatwością przyswajają go również dzieci. Prowadzimy kursy online indywidualne oraz grupowe, na każdym poziomie nauczania od początkującego A1 do B2. Pomożemy Ci przygotować się do egzaminu ośmioklasisty lub matury, dzięki czemu przystąpisz do nich bez stresu. Stworzyliśmy również zajęcia rodzinne, które są wyjątkową formą spędzania czasu dla rodziców i ich pociech.

Kurs hiszpańskiego online – dlaczego warto?

Po pierwsze, po prostu warto się rozwijać. Każda nabyta umiejętność czyni nas bardziej interesującymi ludźmi. Kurs online jest dogodną i komfortową formą zdobywania wiedzy. Nasze zajęcia prowadzimy w małych grupach, dzięki czemu uczestnicy są bardziej zaangażowani w rozmowę. Metoda aktywnej komunikacji sprawia, że szybciej i skuteczniej przyswajasz poznawane zwroty. Znajomość hiszpańskiego przydaje się także na rynku pracy. Pracodawcy coraz częściej szukają osób posługujących się innym językiem niż angielski. Pamiętaj także o dodatkowych korzyściach. To drugi najczęściej używany język na świecie! Nawet będąc początkującym, masz szansę na dogadanie się z nowo poznaną osobą, na przykład z Meksyku. Dodatkowo poszerzasz horyzonty i masz możliwość oglądania wielu filmów i seriali w oryginale, a także śpiewania piosenek bez przekręcania słów.

Nauka w Sollares – zarażanie pasją

Szkoła Sollares wyróżnia się autorską metodą nauczania języków romańskich Com-Activa. Polega ona na prowadzeniu zajęć online w sposób angażujący studenta w mówienie. Z nami, nawet jako początkujący, mówisz już od pierwszych zajęć – czy to nie wspaniale? Co więcej, w naszej szkole, większość lektorów to native speakerzy. Dzięki temu, uczestnicy kursu mają styczność z osobami, które swobodnie posługują się językiem hiszpańskim. Wiemy, że dla niektórych taka formuła może wydawać się przytłaczająca, jednak zapewniamy, że przyspiesza ona naukę sprawnej konwersacji, a zajęcia zawsze dostosowane są do poziomu zaawansowania kursanta. Z native speakerem poznasz nie tylko język obcy z perspektywy osoby używającej go naturalnie, ale też dowiesz się interesujących faktów o kulturze kraju.

Wybierz kurs hiszpańskiego w Sollares!

W Sollares nauka online przebiega skutecznie, bez stresu i zbędnej nudy. Zapominasz o tym, że czegoś nie potrafisz, bo poziom zaawansowania dostosowany jest do Twoich umiejętności. Wykwalifikowani lektorzy języka hiszpańskiego jako obcego pomagają w interesujący i angażujący sposób się z nim oswoić. Dzięki nauczycielom zdobędziesz praktyczne umiejętności, które wykorzystasz w hotelu czy restauracji. Hiszpański online dla początkujących to szansa na nową przygodę. Rozpocznij ją już teraz – zapisz się na kurs!