Hiszpańskie CZASY PRZESZŁE

Gorrrące kursy!!!

 

 

 

Hiszpańskie Czasy przeszłe KURS ONLINE

z VIVIANĄ

Zapytaj o kurs językowy

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celach marketingowych przez Sollares Instytut Kultury Romańskiej w tym informacji o ofertach, promocjach i okazjach.

Oswajamy czasy przeszłe! Los tiempos pasados !

Jeśli chcesz poprawnie mówić po hiszpańsku, powinieneś opanować minimum 3 czasy przeszłe: INDEFINIDO, IMPERFECTO i PERFECTO. Ogólne zasady stosowania tych czasów są proste, problem stanowi ich właściwe zastosowanie w praktyce. I do tego cała lista wyjątków. Można się pogubić. Dlatego usystematyzowanie zasad i skupienie się na tym odcinku hiszpańskiej gramatyki sprawi, że zyskasz biegłość w ich wykorzystaniu.

CZAS PRETERITO INDEFINIDO

Czasowniki regularne, czasowniki nieregularne i ich użycie. Choć należy do najłatwiejszych czasów przeszłych, studenci często popełnia błędy w jego używaniu. Dowiesz się KONKRETNIE  w jakich sytuacjach używać INDEFINIDO a w jakich nie należy tego robić.

CZAS PRETERITO IMPERFECTO

Czasowniki regularne i nieregularne oraz ich użycie w tym inne funkcje tego czasu. Bardzp przyjazny czas przeszły z małą liczbą nieregularności. Kiedy stosować indefinido, a kiedy imperfecto? Viviana wyjaśni wszystkie niuanse gramatyczne. W oparciu o przykłady!

CZAS PRETERITO PERFECTO

Czasowniki regularne I Czasowniki nieregularne oraz ich użycie. Czas prosty w tworzeniu, przyjazny i bardzo przydatny w europejskiej wersji języka hiszpańskiego. Przećwiczysz wraz z Vivianą zasady jego wykorzystywania w praktyce.

MIX CZASÓW PRZESZŁYCH 

Perfecto vs Indefinido, Imperfecto vs Indefinido – podstawowe różnice, Imperfecto vs Indefinido – zaawansowane różnice

 

Porównanie wszystkich czasów.  Kiedy użyć Indefinido a kiedy Perfecto? Może jednak lepiej brzmiałby tu czasownik w Imperfecto. Przećwiczysz to na licznych przykładach. Wątpliwości pożegnasz raz na zawsze!

Grupę poprowadzi charyzmatyczna Viviana.

TERMIN

Piątki godz. 19:00-19:30

Start kursu – MARZEC 2024

CENA KURSU

Pakiet 8 spotkań/ 12h –  600 zł
W ramach kursu otrzymujesz: materiały w plikach pdf do pobrania

POZIOM A2/B1 / GRUPA – do 6 osób

VIVIANA

Viviana studiowała pedagogikę na Uniwersytecie w Santiago( Chile). Jej największą pasją są podróże oraz jej praca, dzięki której może dzielić się swoim doświadczeniem z innymi, pokazując przy tym jak piękne i różnorodne jest Chile. Miłość do podróży i odkrywania świata spowodowała, że pracowała w Londynie, mieszkała wraz z rodziną w Serbii. Obecnie mieszka w Chile. Niezwykle kreatywna, ciepła i otwarta. Potrafi motywować do nauki, jest bardzo skuteczna. Nauczycielka z powołania, którą kochają studenci. W Sollares pracuje jako nauczycielka od 4 lat. 

Hiszpański online, jak to działa?

  • Zajęcia są prowadzone na żywo: widzisz i słyszysz lektora
  • Masz stały dostęp do platformy z materiałami z lekcji
  • Zajęcia odbywają się 2 razy w tyg po 60 min
  • Poziomy grup od A1 do B2
  • Liczba osób w grupie – 8 kursantów
  • Lekcje odbywają się na PLATFORMIE SOLLARES, nie musisz instalować dodatkowego oprogramowania. Potrzebujesz jedynie stabilne łącze internetowe
  • Po 25 lekcjach przedłużasz kurs o kolejny pakiet
  • Uczestnik może otrzymać Certyfikat określający poziom znajomości języka hiszpańskiego