Hiszpański online. Nowy harmonogram!

Pachnący letnią bryzą, przyprószony nadbałtyckim piaskiem )

JUŻ JEST! NOWY Harmonogram kursów 2023/24

To już w 9 SEZON Sollares!

Chciałam w tym roku opublikować nowy harmonogram już w lipcu. Udało się! Jeszcze wakacyjnie, wypoczęci, zrelaksowani, lekko rozleniwieni czekamy na WAS. To już 9 sezon Sollares, co napawa mnie wielką dumą i radością. Dziękuję że jesteście z nami:) Za każdym razem przygotowanie nowego harmonogramu to dla mnie wielka radość i wyzwanie. Zawsze w nowym sezonie wprowadzam nowe propozycje.

Co nowego w tym roku?

Kursy dla DYSLEKTYKÓW. Online dorośli, stacjonarnie dzieci. Ten temat bardzo mnie pochłonął. Do organizacji tych kursów zainspirowała mnie Ania, dyslektyk, która kiedyś powiedziała „Nikt nas nie widzi. Szufladkuje się nas jako tych co robią błędy ortograficzne” Poruszyło mnie to zdanie. I tak w tym roku ruszamy ze specjalistycznymi kursami. Wykwalifikowani lektorzy, przygotowani do prowadzenia zajęć już na WAS czekają. Na platformę online zapraszam dorosłych. Stacjonarnie zapraszam dzieci już od 5 roku.

WARSZTATY GRAMATYCZNE z języka hiszpańskiego.

Gramatyki nigdy dość! Jej znajomość jest kluczowa kiedy chcesz osiągnąć dobry poziom znajomości języka hiszpańskiego. Nasi nauczyciele przeprowadzą cię przez niuanse gramatyczne z radością i lekkością. To pasjonaci języka hiszpańskiego i nauczania. Bo hiszpańską gramatykę trzeba pokochać ! Cyklicznie będziemy organizować tematyczne spotkania z gramatyką hiszpańską. Zarezerwuj piątki i soboty.  Na pierwszy ogień idą: czasy przeszłe i subjuntivo.

Zajęcia w Sollares prowadzą lektorzy, których już znacie jak i nowe osoby. Zawsze są to native speakerzy, którzy bardzo często łączą się na zajęcia online z odległych zakątków.

Zobacz aktualny HARMONOGRAM KURSÓW ONLINE: hiszpański, włoski, francuski i portugalski