Wakacje- kierunek Włochy!

Wakacje Włochy

Wakacje na horyzoncie. Kierunek: Włochy!

Słodkie, dojrzałe, soczyste pomidory, bąbelki z ciemnej butelki Prosecco, krojona na miejscu deska serów i prosciutto, a do tego ten wyjątkowy kapelusz z szerokim rondem, który tak bardzo podobał Ci się na jednym stoisku z pamiątkami. Chwileczkę… ale jak to zamówić po włosku? Jak zapytać ile to kosztuje? To odpowiedni moment, aby zdecydować się na naukę włoskiego online, skoro bilety już kupione, a urlop w pracy zaklepany. Będzie fantastico!

Włochy są cudowne, pod każdym względem i z każdej strony. Słuchając włoskiego języka, wystarczy zamknąć oczy, by ukazały się niezwykłe obrazy definiujące Italię. Ale po co tylko słuchać, skoro można też mówić! W filmie “Jedz, módl się, kochaj”, Julia Roberts jako główna bohaterka wybrała się na kilka miesięcy do Rzymu. Nie tylko zwiedzała, ale też uczyła się języka, wybierając kurs włoskiego w wakacje. Tam, w gronie nowo poznanych znajomych wybierali słowa, które definiują ich samych. Długo nie mogła znaleźć właściwego. Aż w końcu wybrała. Attraversiamo. Czyli przejdźmy, idźmy dalej. Może i dla Ciebie wakacje we Włoszech będą nie tylko miejscem do odhaczenia na podróżniczej mapie, ale czymś, co pozwala otworzyć serce na prawdziwe dolce vita. Zacznij od włoskiego online.

Wybierz profesjonalny kurs włoskiego w wakacje

Jeśli nauka włoskiego w wakacje może być dla Ciebie krokiem milowym do spełnienia pewnego marzenia, gorąco do tego zachęcamy. Włoskie słowa są dźwięczne, barwne, pełne doskonałości. Wybierając się na kurs włoskiego online, możesz przygotować się do zaplanowanego wyjazdu jeszcze na kilka tygodni lubi miesięcy wcześniej. Już sam fakt, że podczas przechadzania się klimatycznymi uliczkami z praniem wiszącym Wam nad głowami będziecie w stanie zrozumieć, co włoskie nonne (babcie) wykrzykują do siebie z okiem, pozwoli Wam jeszcze bardziej poczuć tę intensywną atmosferę i klimat Włoch.

wakacyjny kurs języka włoskiego

Bądź ponad wszystko z kursem włoskiego online

Nauka włoskiego w wakacje pomoże Wam perfekcyjnie dostać się z lotniska do wybranego miasta. Pamiętaj, że nawet jeśli doskonale przestudiowaliście tę trasę jeszcze w Polsce, na miejscu wiele rzeczy może Was zaskoczyć. A co, jeśli samolot będzie miał opóźnienie, a Wasz pociąg lub autobus odjadą? Trzeba będzie wówczas zapytać kogoś o drogę oraz o to, czy kupione online bilety będą ważne podczas kolejnego przejazdu. Kurs włoskiego online pozwoli Ci w tych sytuacjach zachować zimną krew, a wakacyjna ekipa będzie szczęśliwa, że ma na pokładzie osobę, która rozumie język włoski

 

A może wybieracie się do Włoch w gronie przyjaciółek, licząc na dobrą zabawę i… przystojnych Włochów? Podobno to wcale nie francuski jest językiem miłości. Kurs włoskiego w wakacje pozwoli Ci składać ładne zdania, opowiedzieć coś o sobie oraz zapytać przystojnego bruneta, czy nie napiłby się z Tobą kawy. Jeśli będzie to szansa jedna na milion… lepiej nie ryzykować, bo nauka włoskiego online przyniesie świetne rezultaty. Doceni to także jego mama!

SPRAWDŹ HARMONOGRAM KURSÓW WŁOSKIEGO ONLINE