Netflix Party: La Casa de Papel

NETFLIX Party z SOLLARES. Oglądaj seriale i ucz się języka hiszpańskiego on-line !

  • 03.12 (piątek) LA CASA DE PAPEL
  • GODZ 19:00
  • Platforma: wydarzenie na Fb i TV Party

Oczekiwanie dobiegło końca. Smutek miesza się z radością. To ostatnia okazja aby śledzić poczynania Profesora i jego bandy. Przeżyjmy wspólnie emocje ostatniej piątej części La casa de Papel. Wymieńmy opinie i uczmy się wspólnie języka hiszpańskiego na wielkim SOLLARES Netflix Party.

Brzmi świetnie prawda?

Możesz się jednak zastanawiać: mój hiszpański nie jest dość dobry, nie zrozumiem, będą napisy?  Przed wspólnym oglądaniem  zdradzimy Wam sekret efektywnej nauki z wykorzystaniem seriali.  Jakich błędów nie popełniać, czy napisy to przeszkoda czy pomoc i wiele więcej….

CO TO NETFLIX PARTY I JAK DZIAŁA ?

To wtyczka w przeglądarce Chrome umożliwiająca grupowe jednoczesne oglądanie filmów i seriali. Potrzebujesz pobrać wtyczkę na swoją przeglądarkę i kliknąć w udostępniony pod koniec webinaru link to wszystko ! To co kto rozpoczyna z nami wielkie odliczanie ?

LINK DO WYDARZENIA NA FB

Link do wtyczki:

https://chrome.google.com/webstore/detail/netflix-party-is-now-tele/oocalimimngaihdkbihfgmpkcpnmlaoa

HARMONOGRAM KOLEJNYCH WYDARZEŃ NETFLIX PARTY

17.12.2021.  Holiday. Świąteczny klasyk, który oglądałaś wielokrotnie. Tym lepiej zrozumiesz hiszpańską wersję

14.01.2021. La Paternidad. Wzruszająca historia miłości i relacji ojca i córki,jak poradzić sobie ze stratą gdy nagle zostajesz sam w zupełnie obcej ci sytuacji.

28.01.2021. Hoy Si . Co stanie się jeśli bardzo stanowczy i surowi rodzice spuszczą z tonu tylko jedno katastrofę pełną przezabawnych zwrotów akcji

04.02.2021. Diario – Historia miłości mogącej pokonać wszelkie przeciwności Potwierdzająca prawdziwość słów i nie opuszczę cię,aż do śmierci

11.02.2021. Resort de Amor–  Po bolesnym rozstaniu i zerwane zaręczyny próbujesz ułożyć sobie życie chcesz uciec co jednak gdy twój były ukochany zaplanował ślub ze swoją nową narzeczoną w hotelu w którym postanowiłaś się zaszyć  i pracować ?