Włoski on-line grupa początkująca A1

Ucz się włoskiego śpiewająco. Włoski on-line, kurs semestralny dla grupy początkującej. Otwieramy nabór. Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych nauczycieli.

OFERTA

  • Kursy języka włoskiego online dla dorosłych
  • Zajęcia są prowadzone na żywo, widzisz i słyszysz lektora
  • Lekcje są nagrywane, można je odtworzyć w dowolnym momencie
  • Masz  stały dostęp do platformy z nagraniami i materiałami w plikach pdf
  • termin zajęć:poniedziałki i środy godz. 18:30- 20:00

Zapraszamy do udziału w lekcjach każdego, kto chce poznać podstawy języka używanego przez mieszkańców Półwyspu Apenińskiego. Zachęcamy do zapisywania się na zajęcia m.in. uczniów i studentów planujących rozpoczęcie czy kontynuację edukacji w jednym z miast zlokalizowanych we Włoszech. Wiele szkół i uczelni w tym kraju cieszy się bardzo wysoką renomą i zapewnia świetny poziom kształcenia, dlatego zdecydowanie warto rozważyć tę perspektywę. Znajomość języka, którego naukę online umożliwia nasz instytut, ułatwia wprowadzenie tych planów w życie.

Podstawy języka włoskiego online dla początkujących

Relatywnie wysoki stopień rozwoju włoskiej gospodarki sprawia, że w centralnych dla jej funkcjonowania miastach – Rzymie, Turynie, Mediolanie czy Neapolu – atrakcyjne zatrudnienie mogą znaleźć wszelkiego rodzaju specjaliści. Jeśli i Ty chcesz spróbować swoich sił lub decyzja o przenosinach na Półwysep Apeniński została już podjęta, jak najszybciej rozpocznij kurs języka włoskiego online od podstaw dla początkujących. Udział w profesjonalnie organizowanych lekcjach i nauka przez Internet pod okiem doświadczonych lektorów przybliżą Ci tę perspektywę.

Zapraszamy do udziału w zajęciach także osoby, które poszukują szansy na rozwój w Polsce i są zainteresowane zdobyciem zatrudnienia w przedsiębiorstwie z włoskim kapitałem. Obsługa klientów i firm z Półwyspu Apenińskiego wymaga dobrego posługiwania się językiem, którego lekcje online oferuje nasz instytut. Pierwszy stopień to przeznaczony dla początkujących kurs na najbardziej podstawowym poziomie A1 – po jego zakończeniu warto kontynuować naukę i przejść na wyższy stopień.

Wysoki poziom i przyjazna atmosfera

Naszym zadaniem jest kształtowanie kompetencji uczniów w sposób maksymalnie skuteczny i użyteczny. Stawiamy na praktykę, czyli głównie na komunikatywność, tak aby w jak najkrótszym czasie nauczyć kursantów posługiwania się językiem włoskim na co dzień. Rezultaty organizowanych przez nasz instytut lekcji online pozwolą Ci na zrobienie podstawowych zakupów w sklepie, wykonanie rezerwacji w hotelu czy porozmawianie na proste tematy.

Kurs dla początkujących jest prowadzony przez Internet przez native speakerów, którzy od wielu lat naturalnie komunikują się po włosku. Korzystają z tego języka każdego dnia i doskonale znają jego zasady teoretyczne oraz użycie w praktyce. Co równie ważne, sprawnie posługują się sprawdzonymi metodami edukacyjnymi, zapewniając zarówno wysoką skuteczność, jak i przyjazną atmosferę. Dążymy do tego, żeby lekcje online były wyczekiwaną przez kursantów przyjemnością, stanowiąc zachętę do kontynuowania nauki na kolejnych, wyższych stopniach zaawansowania.

Korzyści z nauki języka włoskiego online

Każdy uczestnik zajęć otrzymuje dostęp do naszej własnej, autorskiej platformy internetowej, co oznacza brak konieczności instalowania jakiegokolwiek dodatkowego oprogramowania. Wystarczy się zalogować do systemu przez przeglądarkę, żeby móc wziąć udział w lekcjach lub w dowolnym momencie korzystać z licznych i profesjonalnie przygotowanych materiałów oraz pomocy edukacyjnych ułatwiających naukę.

Za wyborem naszego instytutu przemawia również sposób nauczania. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy język włoski dla początkujących online, zdając sobie sprawę z korzyści związanych z edukacją przez Internet. Z perspektywy osób zapisujących się na kurs bardzo duże znaczenie ma nieograniczony dostęp do treści i oszczędność czasu, a co za tym idzie – pieniędzy, które trzeba by wydać na dojazdy do szkoły stacjonarnej. Tymczasem internetowe lekcje są przeznaczone dla każdego bez względu na miejsce zamieszkania i wszelkie ograniczenia fizyczne – wystarczy jedynie urządzenie podłączone do sieci.

Poznaj podstawy języka włoskiego

Organizowane przez nasz instytut online kursy włoskiego dla początkujących pozwalają poznać podstawy zarówno języka, jak i kultury Półwyspu Apenińskiego. Nauka umiejętności lingwistycznych idzie w parze ze zgłębianiem wiedzy na temat zwyczajów, kulinariów, historii, sztuki, zabytków i innych aspektów codziennego życia mieszkańców. Z kolei lektorzy są przyjaźnie nastawiani do uczestników i otwarci na pytania, które można zadawać na każdej lekcji. O przyjazną i serdeczną atmosferę dbamy w równym stopniu jak o poziom merytoryczny zajęć.

Zachęcamy każdego do zgłębienia podstaw włoskiego online, ponieważ w ten sposób w krótkim czasie można poznać popularny w Europie język, którym posługują się miliony mieszkańców kontynentu, również poza Półwyspem Apenińskim. Osobom początkującym proponujemy szybką ścieżkę kształcenia, co w połączeniu z relatywnie prostymi zasadami nauki pozwala w ciągu kilku tygodni wypracować sprawność komunikacyjną w podstawowym zakresie.

Język włoski jest relatywnie prosty, a zarazem piękny w brzmieniu i przyjemny zarówno w słuchaniu, jak i nauce. Dzięki niemu otwiera się wiele perspektyw dla podróżników, pracowników, przedsiębiorców, uczniów i studentów, którzy pragną postawić stopę na Półwyspie Apenińskim lub rozpocząć współpracę z podmiotami czy osobami z tego regionu. Zresztą sama znajomość języka włoskiego jest powodem do satysfakcji i umiejętnością, którą warto posiąść niezależnie od okoliczności oraz osobistych planów. Nasze lekcje i kursy online dla początkujących dają taką możliwość – zapraszamy!

ZAPISZ SIĘ

http://online.sollares.pl/kursy-dla-dzieci/