Koncert Natalii Meirino

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Tablao de Flamenco z Natalią Meirino

Po raz pierwszy w Polsce uznana w Hiszpanii i za granicą gwiazda flamenco z Madrytu-  Natalia MEIRINO.

18 marca 2017, godz. 18:00, Centrum Kultury w Piasecznie

ul. Kościuszki 49, Piaseczno

Tradycyjny koncert flamenco z udziałem artystów z Polski i z Hiszpanii, od lat zajmujących się zgłębianiem tej sztuki. Spektakl ukazujący polskiej publiczności głębię emocji płynących ze związku tańca, śpiewu i muzyki typowych dla Andaluzji. W programie koncertu pojawią się tradycyjne formy, w znacznej mierze polegające na improwizacji, opartej na doświadczeniu wykonawców i ich gruntownej wiedzy dotyczącej prawideł sztuki flamenco. To duchowa uczta zarówno dla znawców flamenco, jak i dla tych, którzy nie zetknęli się jeszcze z tą niezwykłą sztuką.

Bilety do nabycia w kasach CKP (przedsprzedaż 15zł, w dniu koncertu 20zł)

Skład zespołu:

  • Natalia Meirino- taniec
  • Jakub Wagner- gitara
  • Mateo Gallito- śpiew, cajon i taniec
  • Małgorzata Wołyńczyk- taniec

Natalia MEIRINO – wybitna tancerka flamenco. Jest związana z tańcem od najmłodszych lat. Tańczyła taniec klasyczny i nowoczesny, flamenco studiowała w szkole Amor de Dios w Madrycie pod okiem takich nauczycieli jak La China, La Truco, Manuel Liñan, Marco Flores, Concha Jareño, Rafaela Carrasco, Belén Maya i wielu innych.

W Sewilii szkoliła się pod okiem takich mistrzów jak Alicia Márquez, Andrés Peña, Pilar Ogalla, Soraya Clavijo i Mercedes Ruiz. Podróżuje po całym świecie. Wraz z zespołem Antonio el Pipa brała udział w wielu festiwalach flamenco ( Festival de Jerez czy Bienal de Flamenco de Sevilla).

Od 2004r jest solistką i nauczycielką flamenco. Prowadzi zajęcia w madryckich szkołach flamenco – El HORNO i Conservatorio Casa Patas. Ma na swoim koncie wiele tras koncertowych. Występowała między innymi w Ameryce Południowej, USA, Europie, Rosji, Maroco czy Japonii.

18 marca po raz pierwszy zatańczy w Polsce, w Centrum Kultury w Piasecznie.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”6786″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gallery][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”6790″][/vc_column][/vc_row]