Warsztaty o Kolumbii w Mysiadle

Jaka jest Kolumbia? Z czego słynie? Marquez, Shakira… kto jeszcze rozsławił Kolumbię? Czy w Kolumbii są pory roku? O tym dowiedzieli się uczniowie Zespołu Szkół w Mysiadle podczas warsztatów zorganizowanych przez Sollares. Warsztaty poprowadził German Velazco Palacio.

„Już po raz czwarty uczniowie naszej szkoły mieli okazję spotkać się z pracownikami Instytutu Sollares. Warsztaty o Kolumbii okazały się strzałem w dziesiątkę. Pełen temperamentu German, przeniósł naszych uczniów w jedno z najbardziej różnorodnych miejsc na świecie. Taka forma zajęć pozwala na chwilę oderwać się od codziennej, szkolnej rutyny. Moi uczniowie odkrywają w sobie pasję do podróżowania oraz motywację do nauki języków obcych”- Maja Leszczyńska- nauczycielka języka hiszpańskiego w Centrum Edukacji i Sportu w Mysiadle.