Rodzinne kursy hiszpańskiego !

Przełam lody. Zapisz się na kurs hiszpańskiego ze swoimi dziećmi. Specjalnie z myślą o rodzinach przygotowaliśmy autorski program nauki hiszpańskiego dla dzieci i dorosłych. To jest możliwe. Zajęcia prowadzą doświadczeni nauczyciele z Ameryki Południowej i Hiszpanii.

Przywozisz dziecko na kurs hiszpańskiego i czekasz aż zakończy swoje lekcje. Może lepiej przyłączyć się do zajęć i rozpocząć swoją przygodę z hiszpańskim? Nasza oferta jest odpowiedzią na coraz większe zainteresowanie taką formą edukacji. Prowadzimy już takie grupy i jest to zadziwiające jak rodzice i dzieci wzajemnie motywują się do nauki.

– Takie zajęcia to unikatowa możliwość budowania relacji rodzic – dziecko na innej niż dotychczas płaszczyźnie. Zajęcia które prowadzę angażują uczniów. Zadają sobie pytania, wspólnie uczestniczą w grach dydaktycznych a w domu odrabiają lekcje i przygotowują się do zajęć. To bardzo integruje i angażuje obydwie strony. A z własnego doświadczenia wiem że zaangażowanie i motywacja są kluczem do poznania języka.” – komentuje German Velasco Palacio lektor języka hiszpańskiego w Instytucie Sollares.