Ameryka Południowa w Józefosławiu

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Ameryka Południowa zawitał do Józefosławia. Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas imprezy piknikowej. Było gorąco, kolorowo, energetycznie i egzotycznie 🙂 Coś dla ciała i ducha. Kuchnia brazylijska ze swoim wyśmienitym grillem, wspaniała tortilla de patatas przygotowywana przez lektorów szkoły czy też meksykańskie szlagiery w wykonaniu grupy YALISTI Ensamble.

Aby choć odrobinę oddać klimat Ameryki Południowej, na piknik zaprosiliśmy naszych przyjaciół. Brasil on the Plate – firmę specjalizującą się w wyśmienitej kuchni brazylijskiej, grupę muzyczną Yalisti Ensamble, lektorów szkoły i ich przyjaciół oraz inne osoby które wspierają nasz projekt, którego celem jest promowanie kultury latynoamerykańskiej w Polsce.

Firma to ludzie ich wartości. To dla nas ważne aby klienci poznali nas w innym otoczeniu. Bardziej rodzinnym, niezobowiązującym. Chcieliśmy choć odrobinę przybliżyć unikalny klimat Ameryki Południowej pełnej uśmiechu i słońca. A słońca w niedzielę piknikową mieliśmy pod dostatkiem. Z wielką przyjemnością lektorzy szkoły przygotowywali tortillę de patatas, którą później wszyscy mogliśmy degustować. Jedno jest pewne za rok będziemy na pikniku ponownie, w większym gronie, z jeszcze atrakcyjniejszymi niespodziankami.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][nz_vc_gallery link_full=”true” img_size=”Montserrat-Ninzio-One-Third” columns=”3″ images=”6537,6536,6535,6534,6533,6532,6531,6530,6529,6528,6527,6526,6525,6524,6523″][/vc_column][/vc_row]