Małgorzata - flamenco

 

Finalista IV międzynarodowego konkursu tańca flamenco w Turynie “Flamenco Puro” 2015. Profesjonalna tancerka i nauczycielka, która od wielu lat doskonali się poprzez wielokrotne wyjazdy do Sewilli, gdzie rozwija swój warsztat pod okiem wielkich mistrzów.

więcej...
W 2014 roku wspólnie ze śpiewaczką Marią Cadenas wystąpiła przed hiszpańską publicznością w Trianie, słynnej dzielnicy Sewilli oraz w Pena Flamenca de Gelves, miejscu spotkań profesjonalistów i miłośników flamenco.

 

Koncertowała również w Marbelli (Malaga) razem ze śpiewaczką Evą Penero. Współpracowała z Teatrem Narodowym przy spektaklu “Królowa Margot” oraz z Teatrem Kamienica przy spektaklu “Testament cnotliwego rozpustnika”.Wystąpiła z zespołem Gipsy Kings.

Marta - flamenco

 

Związana jest z flamenco od 7 lat. Tancerka i nauczycielka. Jest związana z najstarszą polską szkołą Studio Flamenco. Od kilku lat regularnie uczestniczy w zajęciach prowadzonych przez mistrzów flamenco w Sewilli.

więcej...
We flamenco ceni różnorodność.Zarówno jeśli chodzi o śpiew, taniec jak i przestrzeń jaką pozostawia artyście na improwizację. To sztuka która żyje i zmienia się w interakcjach między muzykami. To droga która wydaje się nie mieć końca. Z flamenco nie można się nudzić.